Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Satılık/Takaslık 3 Aylık Sıfır Gibi Zowie EC1-A Oyuncu Mouse'u

2
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Giriş Ekipmanları >> Klavye & Mouse >> Satılık/Takaslık 3 Aylık Sıfır Gibi Zowie EC1-A Oyuncu Mouse'u
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3851 Mesaj
    Referanslar: 181

Katılım Zamanı
    13 Mart 2005

Durum
    Forumda değil

6 Not
    Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Selamlar. Zowie EC1-A oyuncu mouse'unu satmak ya da takaslamak istiyorum. Kutusu, faturası, garantisi, yedek skatezleri ve belgeleri mevcuttur, mouse'un sıfırından hiçbir farkı yoktur. Türkiye'den, gameekstra'dan alınma. Özellikle FPS oyunları için çok başarılıymış, İki günlüğüne Rainbow Six Siege'de denedim, kontrol etme hususunda beğendim.

Fiyat: Satıldı. Mamba, G403 öncelikli olmak üzere diğer mouse'lar ile, tenkeyless öncelikli olmak üzere mekanik oyuncu klavyeleri ile, Zowie G-SR, Steelseries QCK Heavy veya Glorious XXL Extended öncelikli olmak üzere mousepad'ler ile takas düşünürüm. Üstüne ekleyeceğim ya da alacağım miktarı konuşuruz. Ankara içi öncelikli olarak, şehir dışına da gönderim yaparım. Taksitli almak isteyen olursa almayı düşündüğüm ürünleri kredi kartıyla alır, takas yapmış oluruz. Böylece sitelerden puan ya da hediye çeki kullanmak/kazanmak isterseniz o da sizin yararınıza olur.

Satmak ya da takas yapmak isteme sebebim mouse'u alma sebebimle aynı; denemek. Elimde birkaç tane daha mouse var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 8 Mayıs 2018; 0:39:25 >

|
    |
    Dolandırıcı: vtech-vti(Özellikle sormamıza rağmen kesinlikle orijinal deyip orijinal çıkmayınca bunu kendisine belirttiğimiz ve hatasını kabul etmeyip kaçmayı doğru bulduğundan imzamıza da kendisini eklediğimiz için beni dolandırıcı olarak imzasına eklemiş, misilleme yapmıştır. 10 yıla yakın süredir forumda böylesine şirret bir üye görmemiştim)
    Alışveriş Ahlâkı Olmayan, Alışveriş Yapmayacağım ve Alışveriş Yapmanızı Önermediğim Arkadaşlar: RazzLee - Thavirat - Quarell - *INVICTUS* - eci_i - sinsexy - eyozgurluk - kartalaykut - jeetah33 - oguzcavus - TiqeR - MrBlack - KaroGames - ankara - _Bilgin_ - W3psss - webze - CwonqeR

• Yüzbaşı
    521 Mesaj
    Referanslar: 84

Katılım Zamanı
    04 Ağustos 2008

Durum
    Forumda değil

Fiyat takip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

adım gökhan / Ceviz Ağacı / Ahmet_Es / pvp_headshot / tiger86 / frosine / Evrakas / propes /
    uludag34 / caylaq / unialtay / basell / Twilight Darkness / dogi1907 / steinbeck0635 / artandbjk /
    oguz_35 / germinall / maxmeteor /elmass_s / hipermuz / yildirimr / Volkan: / herdem03 / jeo123 /
    mercANik/ika/Hayalimcafe05/yondencenk / cathedral / mchief / evremmm / aydcuu / daswett /
    soldierkan / castellani / Opinion / tekmali / müdür-42 / iyiabi / vanini / edsamu / utopcuoglu
    / blueyed / hammurabi_2000 / oguzhan/ furkandr / valhalax / .Joe. / kaanhoca / seyffullah
    / Okan_mersin / lord0909 / mucoyaho / tenahiz / gecemavisi06 / Mr3Ean / dj.trust.06 / isolayn007 /
    icolie / hacikemal / fetihiye / turkuaz50 / müdür-42 / bl0ck / denizkan38 / ercandiler / RevivaL
    Motorcycle / sahbazpower- / katama / kislakci / enigmaa37 / emirbayke

ve daha önce kaydını tutmadığım onlarca alışveriş..
  • Yarbay
    3851 Mesaj
    Referanslar: 181

Katılım Zamanı
    13 Mart 2005

Durum
    Forumda değil

6 Not
    Satıldı.
    |
    |
    Dolandırıcı: vtech-vti(Özellikle sormamıza rağmen kesinlikle orijinal deyip orijinal çıkmayınca bunu kendisine belirttiğimiz ve hatasını kabul etmeyip kaçmayı doğru bulduğundan imzamıza da kendisini eklediğimiz için beni dolandırıcı olarak imzasına eklemiş, misilleme yapmıştır. 10 yıla yakın süredir forumda böylesine şirret bir üye görmemiştim)
    Alışveriş Ahlâkı Olmayan, Alışveriş Yapmayacağım ve Alışveriş Yapmanızı Önermediğim Arkadaşlar: RazzLee - Thavirat - Quarell - *INVICTUS* - eci_i - sinsexy - eyozgurluk - kartalaykut - jeetah33 - oguzcavus - TiqeR - MrBlack - KaroGames - ankara - _Bilgin_ - W3psss - webze - CwonqeR
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
SEO
üniversite
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.