Şimdi Ara

Satılık-Takaslık 2 adet 4870 (1 tane kaldı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
3.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Tokat
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kırmızı soğutmalı olan kart satıldı, özel soğutmalı siyah model satılıktır. 140 lira

Her ikisi de temiz, herhangi bir sorunları yok, garantileri bitti. Şubat sonu her iki kartı da söküp en ince detayına kadar temizliklerini yaptım. Üstüne Arctic Silver 5 macunla bir güzel macunladım

Tanesi 140 ikisi 260 lira. Sanalpazar veya sahibinden üzerinden açabilirim veya İstanbul Tuzla, Viaport civarinda elden teslim edebilirim. Kartlari calisirken gorup test etmek isteyen Sabanci Universitesi'ne gelebilir (ilk tercihim bu olur), misafir ederiz Sorunsuz 6870 veya 6850 ile takas olur.

Pazarlık payı yok.

Detaylı özellikler için:http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?cid=1&gid=3&sgid=567&pid=265&psn=&lid=1&leg=0

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iyaan -- 3 Nisan 2012; 18:49:04 >

• çok güzel fiyat hayırlı satışlar
  • garanti durumları nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickbaron

garanti durumları nedir

Sorular için P.M. lütfen
  • hayırlı satışlar,pm attım.
  • pm cevaplandı, satışa devam
  • güzel fiyat hayırlı satışlar
  • almamış olsaydım senden alırdım :( görmedim ilanını
  • pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: orh01

pm

pm cevaplandı
  • sapphire i almayı dusunuyorum kararımı yarın vericem hayırlı satıslar
  • ilan güncel
  • İlan durumu nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcukutahya

İlan durumu nedir?

İlan güncel
  • Takip..
  • Bu karttan elden üç tane alacağım. 3.sü artık bir aksilik olmazsa inş sen olursun. Kartın çalışmasında bir problem bir sıkıntı varmı Bu konuda hassasiyetlik söz konusu çünkü üç kasa kuracağım ve millete karşı mahçup düşmek istemiyorum. Pm atarmısın ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeKZuMeN

Bu karttan elden üç tane alacağım. 3.sü artık bir aksilik olmazsa inş sen olursun. Kartın çalışmasında bir problem bir sıkıntı varmı Bu konuda hassasiyetlik söz konusu çünkü üç kasa kuracağım ve millete karşı mahçup düşmek istemiyorum. Pm atarmısın ...

pm olarak cevaplandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyaan

quote:

Orijinalden alıntı: ZeKZuMeN

Bu karttan elden üç tane alacağım. 3.sü artık bir aksilik olmazsa inş sen olursun. Kartın çalışmasında bir problem bir sıkıntı varmı Bu konuda hassasiyetlik söz konusu çünkü üç kasa kuracağım ve millete karşı mahçup düşmek istemiyorum. Pm atarmısın ...

pm olarak cevaplandı

Kartın 512 Mb olduğuna dikkat etmemişim bana 1 Gb bellekli olanlarından lazım tşk ... Hayırlı satışlar ...
  • takip
  • pm
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.