Şimdi Ara

SATILIK TAKASLIK 1 AYLIK SAPPHİRE 740G+PHENOM II X3 720 BE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Anakart 1 aylık, işlemci ise yaklaşık 3 aylık, ikisinin de kutusu ve içeriği ilk alındığı gibi duruyor aparatlar poşetinden bile çıkarılmadı, anakart ve işlemci birlikte amd phenomII x4 940/955 veya intel q9xxx serisi işlemcilerle, 2*2 ddr2 ramlerle takaslıktır, lütfen mesaj atarken ürününüzün garanti fatura kutu içeriği durumu +- istediğiniz miktarı ayrıntılı yazınız

İşlemcinin en uygun fiyatı 233 tl gigatekte, ben iki ürün için 260tl istiyorum pazarlıksız

İnceleme linki;
    http://www1.sapphiretech.com/rs/products/products_overview.php?gpid=294&grp=6

Herkese iyi forumlar

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mBenJi -- 3 Ocak 2010; 19:24:09 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• kusura bakma P.m atamııyom ürün 1 aylıkmış gayet ideal bence (şimdi bende amd x2 7750 B.e 2.7ghz +Foxconn A6VMX-K anakart var İzmirde olsan üstüne para ekleyip takasalardık belki veya ben anakart+işlemciyi satarım Forumdan sendende anakart+işlemciyi alırımda anakart+işlemciye ne kadar istediğini Bi P.m atarsan:D
  • pm..
  • Pmler cevaplandı arzulanan ürünler henüz bulunamadı

• Pm yolladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARDO

Pm yolladım

Hayırlısı olur umarım, ürünler bardo arkadaşıma rezervedir

• Ürünleri aldım anakartı denemedim daha ama sorun olacağı zannetmiyorum.Arkadaş ile güven sorunum olmadığından sıkıntı oluşturmaz zaten garantili faturalı anakart. Ben asıl işlemciden çok memnun kaldım x3@x4 şu an sorun yok.Tamirdeki silverstone psu gelince overclock denerim artık .mBenJi kardeşim sende inşallah benim ürünlerden memnun kalmışsındır.Eskiden benim şimdi senin olan ürünleri güle güle kullan tabi aynı şey benim içinde geçerli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.