Şimdi Ara

***** SaTıLıK & TaKaSLıK *****

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

*****  SaTıLıK & TaKaSLıK  *****

satış fiyatı aşağıdaki linkte 131 milyon bir tanesi için yani çifti 262 milyon eder , benim istediğim fiyat ikisi için 200 milyon...

http://www.pioneerekoshop.com/urunler.asp?page=1&choice=13
    detay içinhttp://www.pioneer.com.sg/products/ca_speakers/ts6975.asp

pioneer ts e2090 250 Watt

satış fiyatı aşağıdaki linkte tanesi 98 milyon ikisi 196 milyon eder ,benim istediğim fiyat ikisi için 140 milyon..
    http://www.pioneerekoshop.com/urunler.asp?page=3&choice=13

sonyericsson hbp-20 handsfree kulaklık[djsm] <font color='red'></font id='red'><font color='red'>ReZeRVe</font id='red'>

kulaklık kutusunda hiç açılmadı yani sıfır..satış fiyatı benim sorduğum yerde 30 milyondu..20 milyona veririm..

scart to scart ara kablosu 5-6 metre falan

fiyatı 30 milyon civarı sanırım..pek araştırmadım..10 milyon veren alır..

[8]bi tanede universal lnb var boşta oda ne kadar ederse siz verin bi fiyat işe yarasın ..

takas için p4 ht işlemci + fan , aopen yada thermaltake kasa ,anfi önceliklidir ..onun harici işime yarayan bişiler olursada takas yaparız..
    istanbul avrupa yakasındayım..istanbul içi elden alışveriş yapabiliriz..[frndsp]

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Faturası vs'si varmı bu cihazların?
  • faturaları vergi iadesinde kullanıldı zamanında tabi kolonları soruyosan onları yaklaşık 2 sene önce beylikdüzü migrostan aldım zaten arabaya takılmadı hiç ewde kendi sistemime bağlı şu an kullanıyorum ama yeni makine topladığım için satmaktayım..

• o verdiğin sitede ki fiyatlar çiftinin fiyatlarıdır. tek i o kadar para etmez zaten hoparlör ler de box olarak çift satılır fiyatlar baya fazla gibi senin....
  • Erkan07 sen hiç markalı araba hoparlörü almadın galiba(roadson falan deil)
    Pioner kenwood sony gibi bi çok marka tek birinin fiyatı ile satış yapar.
  • bi de o sitede doların yanında mark kuru var dikkat ettiniz mi o ne..?Mark kaldı mı ki.?
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by sarin</i>
    <br />Erkan07 sen hiç markalı araba hoparlörü almadın galiba(roadson falan deil)
    Pioner kenwood sony gibi bi çok marka tek birinin fiyatı ile satış yapar.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

-Hayır Aldım pioner Bana Fiyat verdiler Mağazada Ve Verdikleri Fiyat Kutulu Olarak 2 li Pioner Hoparlör dü.
    + O Site Milattan Önce Kalmış Tabi Fiyatlarda :)
  • sitenin ne zamandan kaldığını bilmiyorum ama altında telefon numarası var onu arayın ya da eğer gerçekten almak istiyosanız bir çok ses sistemi yapan yer var gidin fiyat alın..sonuçta ben bu rakamı sorduktan sonra yazdım eğer daha ii bi rakam bulduysanız link verin bizde görelim..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.