Şimdi Ara

SATILIK Steam Oyunları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
15
Favori
10.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Herkesin elindeki çoğu oyun vakti zamanında biryerlerden kampanyalı olarak satın alınmıştır.

Ne güzel bak sen uygun fiyata bulabilmişsin zamanında.Senin için sorun yok demekki.

Ayrıca 2.el forum kuralları dahilinde yorum yapman gerekir, böyle saçma şeyler usulen özelden yazılmalıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç yıllık oyunun bu kadar pahalı olması tuhaf geldi sadece alan çıkıyomu ya

• quote:

Orijinalden alıntı: FakirHerif

Normalde önce ürün sonra havale/eft şeklinde alışveriş gerçekleştiren biri olarak; arkadaşın samimiyetine ve sıcaklığına güvenerek önce havale daha sonra ürünümü alma şeklinde alışveriş gerçekleştirdim. Hiçbir sıkıntı, problem yaşamadım. Sözünün arkasında olan bir arkadaş, kesinlikle kendisine güvenebilirsiniz. İlgi ve alakasına ayrıca teşekkür ediyorum. Bu da teminatıdır:

SATILIK Steam Oyunları

Edit: Ayrıca eklemeyi unutmuşum. Arkadaştan 2 adet dayz satın almış bulunmaktayım.

Hicbi satıcı tanımıyorum ilk ürünü verip sonra havaleyi alan

• quote:

Orijinalden alıntı: IV. Lannister

quote:

Orijinalden alıntı: FakirHerif

Normalde önce ürün sonra havale/eft şeklinde alışveriş gerçekleştiren biri olarak; arkadaşın samimiyetine ve sıcaklığına güvenerek önce havale daha sonra ürünümü alma şeklinde alışveriş gerçekleştirdim. Hiçbir sıkıntı, problem yaşamadım. Sözünün arkasında olan bir arkadaş, kesinlikle kendisine güvenebilirsiniz. İlgi ve alakasına ayrıca teşekkür ediyorum. Bu da teminatıdır:

SATILIK Steam Oyunları

Edit: Ayrıca eklemeyi unutmuşum. Arkadaştan 2 adet dayz satın almış bulunmaktayım.

Hicbi satıcı tanımıyorum ilk ürünü verip sonra havaleyi alan

Haklısınız, bu referansla tanımanız zor. Elbet referansa sahip olduktan sonra ve başkalarının ilanlarını baltalamamayı öğrendikten sonra sizde tanıyabilirsiniz.

• Arkadaştan 1 adet dayz 1 adette gta complate alınmıştır.Sorunsuz alışveriş yapıldı.Çok iyi bir arkadaş
  • hocam elinizde borderlands 2 varmı?

konu dışı olmuyordur umarım sormam
  • Merhaba, elinizde GTA IV: Complete Edition varmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet mevcut :)
  • Sorunsuz alışveriş için teşekkür ederim.
  • CS:GO ALICIYIM hala var ise
  • Sorunsuz alışveriş ve yardımları için teşekkür ederim.
  • 1 Adet RUST alındı gerçekten çok samimi ve ilgi gösteren bir kişi kendisi gözünüz kapalı güvenin.
  • Dostum bir kaç oyununa talibim. Foruma geldiğin zaman mesaj atarsan sevinirim.
  • Hala CS:GO veya Rust bulunuyor mu?
  • eneskksl E kullanıcısına yanıt
    Pm atıldı.
  • 4 tlden key alınır
  • DeaDMYLoRD kullanıcısına yanıt
    Key fiyatlarım sabittir...

• Kendisinden 1 adet Infestation key aldım paypal aracılığı ile.
  • Neredeyse bütün oyunlar mevcut olup, uygun fiyata sizlerle.
  • Kendisinden Az önce cs:go aldım hiçbir sıkıntı yaşamadım ödemeyi yaptıgım anda oyunumu aldım çok iyi ve güvenilir biri bir oyun alıcak olursanız önce buraya bakmanızı tavsiye ederim hem ucuz hem güvenilir tekrardan kendisine Teşekkür Ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hortumcu -- 8 Ağustos 2014; 18:19:09 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.