Şimdi Ara

SATILDI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar Hesabım temiz olup hiçbir şekilde hile hurda kullanılmadı
    Hesaptaki oyunlar: PUBG-CS GO-TOWER UNİTE-H1Z1 VS VS
    -Hesap seçkin global elite
    -Hesap ayrıca CSGO500 de 78 level ve günlük 200 coin e yakın bonus veriyor haftasonları 2 katı isteyen biriktirir haftalık çeker isteyen oynar katlar :)
    Kısacası hesap karlı bir hesaptır alan pişman olmaz :)
    UFAKTA OLSA PAZARLIK PAYI VARDIR.

öDEME: SKİN-KEY-NAKİT

(SKİN yada KEy karşılığı ödemelerde fiyat artar)

FİYAT: 200TL
    SATILDI
    SATILDISATILDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfunsulan -- 6 Nisan 2018; 23:25:39 >

• ++
  • Skeet. cc yi görünce bi duraksadım hile flan kullanılmadı dimi hocam yazmışsınız ama tekrar sorayim dedim hayırlı satışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hahaha yok hocam hile kullanıp bide onu orada tutucak kadar aptal değilim işte öylesine koyulmuş bişey smurf hesap olduğu için hemen ilginç bi vuruşta giriyolar onu görüyolar reportluyolar
    Bu arada teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfunsulan -- 15 Mart 2018; 13:52:24 >
  • + Hesap Global Elite İlan güncellendi
  • ++
  • ++
  • hocam 1 yerine 2 ye basmışsın fiyatı girerken
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Hocam global elite+seçkin+pubg,tower unite,csgo-csgo500 de 78 level günlük bonusları falan var böyle bi hesabı 160 a mı satarsın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfunsulan

Hocam global elite+seçkin+pubg,tower unite,csgo-csgo500 de 78 level günlük bonusları falan var böyle bi hesabı 160 a mı satarsın :)

Ederi o. Ha yok ben 260a satıcam diyosan sana güncelleme mesleğinde başarılar 👍🏻

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma dostum ben burda başka sitelerde ya da elden 150+ üstünde hesap sattım yani piyasa az çok ne biliyorum 260 olmaz 230-220 olur hatta 200 olur ama 200 altı olmaz sen global bi hesbaı ne kadara satıyosun bilmiyorum da ki satıyosan tabi orasınıda bilmiyorum :)
  • Fiyat güncellendi
  • pm attım
  • zaferkeskin1 kullanıcısına yanıt
    cevap verildi
  • güncel :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.