Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Satılık Steam Hesabı 600 TL (Ayrıca 196$ Kullanmak üzere hesapta)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
347
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> Satılık Steam Hesabı 600 TL (Ayrıca 196$ Kullanmak üzere hesapta)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    16 Mesaj

Steam Cüzdanında istediğiniz gibi kullanmak üzere 196$=400 TL gibi bir para var eğer Dota oynamayı düşünüyorsanız 1500 Galibiyet almış 250 LVL profilim var (3600 Saat oynamanın ödülü) daha kaliteli dota oyunları sunar alınan oyunlar hep çıkan indirilebilir içerikleri ile alınmıştır.Tüm oyunlara 200 TL gibi extra bir ücret alarak toplamda 700 TL ye tüm hesabı bırakacağım aldıktan sonra kendi email ve şifrenizi girerek tüm bağlantımı keseceğim hesapla ödeme yolu olarak havale düşünüyorum.Ayrıca 36 Level Tüm oyunların 5 Level rozetleri tamamlanmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simdibaksonraunut -- 11 Aralık 2013; 19:42:25 >

|
    |

• Yarbay
    5517 Mesaj
    Fiyat iyi aslında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    16 Mesaj
    Hocam 196 $ içerisinde var onu 200 $ da yapabilirim 400 TL zaten kafadan hesap içerisinde var.Oyunlar arasında COD Ghosts var 70$=140 TL desen e hesabın hakkıdır 600 TL oyunların geri kalanını bedava veriyorum gibi birşey paraya acil ihtiyacım var

Günceldir.
    |
    |
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,235
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.