Şimdi Ara

Satılık Steam Hesabı 232 Oyunlu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
1.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1236 gün 13 saat 19 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ufuk-34JD58 (1 mesaj) alirefo (1 mesaj) Abrek1 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Satılık Steam Hesabı 232 Oyunlu
    Satılık Steam Hesabı. Gördüğünüz üzere çok fazla oyun mevcut. Steam Value resminide ekledim. Benim hesap için düşündüğüm rakam 300,00TL dir. Bir Fiyat Araştırması yapıyorum o yüzden fiyatı aşağı veya yuları çekebilirim. DLC ler ve envanterdeki eşyaları saymıyorum bile. Ankara içi istediğiniz yerde görüşüp hesabı görüntüleyip verebilirim. Diğer şehirler için önce havele ardından kullanıcı adı ve şifre şeklinde. İrtibat ve iletişim için P.M. yada 0530 641 85 87 dan ulaşabilirsiniz.

Satılık Steam Hesabı 232 OyunluSatılık Steam Hesabı 232 OyunluSatılık Steam Hesabı 232 OyunluSatılık Steam Hesabı 232 OyunluSatılık Steam Hesabı 232 OyunluSatılık Steam Hesabı 232 OyunluSatılık Steam Hesabı 232 OyunluSatılık Steam Hesabı 232 Oyunlu
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 300 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara,Yenimahalle Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

|
    |

• hesap linkiyle beraber son fiyati pm atarmisin

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.