Şimdi Ara

SATILIK SONY Z2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Merhaba,

Iphone aldığım için artık kullanmadığım telefonumu satıyorum. Fonotel garantili (Garantisi Devam etmektedir). D6502 model kodu.
    Hiç tamire gitmedi içi açılmadı. Hiç bir sorunu yok. Hep kılıfla kullanıldı. Kullanım izi yok denecek kadar az.
    Şarj kapağı gevşemesin diye ilk alındığı günden itibaren orjinal manyetik şarj cihazı ile kullanıldı.
    Dilerseneniz su altında güvenle kullanabilirsiniz, ben kullanmadım :)

Fotoğraflarda ekranda yansımadan ve ön korumadan kaynaklı izler vardır. Ekranın kendisinde iz yoktur.

Telefon ile verilecekler;

Kutusu
    Faturası
    Kablosuz şarj cihazı ve kablosu
    Kulaklığı
    ve kılıfları

Fiyat: 800TL

Not: Gereksiz yorumlara kapalıdır. SATILIK SONY Z2

SATILIK SONY Z2SATILIK SONY Z2
    SATILIK SONY Z2
    SATILIK SONY Z2
    SATILIK SONY Z2
    SATILIK SONY Z2
    SATILIK SONY Z2

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allroad -- 11 Ocak 2017; 8:42:32 >

• z3ü daha ucuza satıolar
  • knoll kullanıcısına yanıt
    Al işte nerde kaldı demiştim. Gelmiş meğerse. Satıldı, Hem de söylediğim fiyata. Gül sen.
  • allroad A kullanıcısına yanıt
    güzel bi safı bulmuşsun demekki oda başarıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: knoll

güzel bi safı bulmuşsun demekki oda başarıdır

bi siz akıllısınız. Dh ölücüleri
  • allroad A kullanıcısına yanıt
    ölücülükle bi alakası yok bu işin hocam, nyse piyasası onu yazmak mevzu, 500 600 e z2 satanlar saf o zmn bi siz akıllsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: knoll

ölücülükle bi alakası yok bu işin hocam, nyse piyasası onu yazmak mevzu, 500 600 e z2 satanlar saf o zmn bi siz akıllsınız

ekranı arka kapağı değişmiş telefonlar evet o paralar.Bu ürünlerde bir kere tamire gitti mi su geçirmezliği yalan oluyor. Ürünü almayacaksan niye meşgul ediyorsun. Ürünün ne denli temiz olduğunu bile bilmiyorsun ölücü kardeşim. Ayrıca o bahsettiğin daha ucuz Z3 ler de servise gidip gelmiş cihazlar.
    Neyse seni muhattab alıp yazmamın sebebi; olur da alan arkadaşım senin yazdığın gereksiz yorumu görürse kendini kandırılmış hıssetmemesi için. Ben malımın arkasındayım.
    Haydi güle güle. Başka kişilerin başlıklarını kirlet.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.