Şimdi Ara

[SATILIK] Beats Studio 3 Wireless / inearz Euphoria Adel Universal high-end kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
7.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Inearz Euphria Adel: Universal modeldir,kablosu linum g2 bax,üzerinde s1 yerine b1 adel modülü vardır. Okuduğum kadarıyla bass bir miktar daha az ama daha havadar ve detaylı denmiş kıyasına. 2x2x2(2 Bas,2 Mid,2 Tiz) kombinasyonlu 6 armatür sürücülü 3 yol crossover'lı. Kutu içinde eartips yoktur alacak kişi kendi temin etmek durumunda. Benim elimdeki bütün kulak uçlarıyla uyumluydu size de bir sorun çıkaracağını sanmıyorum. Üzerine bolca nakit alabileceğim dap veya iem takası olabilir. Yurtdışı fiyatı kargo ve vergiler hariç 950$

Fiyat:5500 TL

resimler:https://drive.google.com/drive/folders/1gH5HsaX9LFrtniN8-Dr-U8vOCJZolU2O

Beats Studio 3 Wireless: Hediye olarak geldi. 19.01.2021'den itibaren garantili. O zamandan beri kenarda duruyor. Sıfır, jelatinleri üzerinde daha.Fotoğrafları aşağıdadır.

Fiyat: 1750₺

[SATILIK] Beats Studio 3 Wireless / inearz Euphoria Adel Universal high-end kulaklık

******SATILANLAR*****

Hifiman Hm-650 dap: Classic 2 ve musical amp kart vardır. Kutusu ve içeriği tam. Şarjı ilk haline kıyasla fena değil. Sahibinden üzerinden almıştım ama muhtemelen foruma da üye aldığım kişi. 64gb hızlı bir micro-sd kart var içinde. Kullanmadığım için satma kararı aldım. Dap takası olabilir

Fiyat:SATILDI

Earsonics Es3 iem: Earsonics markasının 3 armatür sürücülü es3 modeli. Kutusu ve içeriği duruyor. Stok kablosu yerine daha kaliteli bakır upgrade kablo ile satıyorum. Fiyatına ve incelemesine google'dan ulaşabilirsiniz. 2.5mm 2pin balanced kablo istenirse ekstra olarak satabilirim.

Cayin N5ii: Kutusu ve içeriği tam. Fotoğraflarda görebileceğiniz gibi ekranda ölü piksel var bu sebepten fiyatı uygun. Kullanıma bir engel değil dokunmatik kısmı çalışıyor sadece görüntü olarak sorunlu. Aldığım kişide de bende kaldığı kısa süre boyunca da büyüme olmadı kendi halinde duruyor o nokta. Yandaki analog kısımlardan kullanıyorsanız hiç eksiklik yaratmıyor zaten. Ben çoğu zaman ekran kapalı yandaki analog tuşlar ile kontrol ediyorum şarj süresi olarakta kaydadeğer bir fark sağlıyor ekranın kapalı olması. Çift micro sd desteği ve 2.5mm balanced kulaklık çıkışı vardır.x2 micro sd kart desteği ve 2.5mm balanced kulaklık çıkışı vardır. Offline spotify ve Tidal desteği var.

Tanchjim Oxygen: Kutusu ve içeriği tam olarak durmakta. Karbon nanotüp dinamik sürücülüdür. Harman eğrisi baz alınarak yapılmış tuning'e sahip. 2pin 0.78mm değişebilir kablolu. Mikrofonlu olan kablosu hiç kullanılmadı sıfırdır. İzmir içi elden test etme imkanı vardır. Diğer illere önce havale sonra kargo şeklinde olur. Şimdilik takas düşünmüyorum.
    Fiyat: SATILDI

Fiio M6:Kutusu ve içeriği tamdır. Temiz durumda. Tidal ve spotify offline desteği vardır.

imr r1: imr markasının r1 modelidir. Arkada tarafından yarı açık veya kapalı dinamik olarak ayarlanabiliyor. Seramik sürücülüdür. Taşıma kutusu eksiktir. 2pin değiştirilebilir kabloludur. 5 farklı nozzle sayesinde 5 farklı ses elde edilebiliyor.

Tansio Mirai Tsmr-3: 3 armatür sürücülü 3 yollu crossover dizayna sahip bir kulaklık. Sıfıra yakın durumda,2 pinli çıkarılabilir kablolu. Üzerindeki switch'ler sayesinde farklı ses elde edebilirsiniz

ibasso Dx80: Kutusu ve içeriği tamdır. Kozmetik olarak iyi durumda ve çalışmasında herhangi bir sorun yok.256gb'a kadar çift micro sd kart desteği vardır

F886'nın bütün kutu içeriği duruyor arrow 4g den önce aldığım koruma kılıfı da mevcut. Ürünlerin hepsi tertemiz ve sorunsuz çalışır durumda.

Ses konusunda sony zx1 ve f886'nın aynı olduğu söyleniyor,kendim de deneyen başkalarıda aynı karardalar. Tek farkı hafızası.Wifi bağlı spotify'dan çalarak 3saat 20dk ekran açıklık süresi veriyor.

Audio Technica Ath-M50x: Kutusu ve içeriği tamdır. İyi durumda az kullanıldı.Padlerinde bir deformasyon yok iyi durumda. Resimde göründüğü gibi 2 yedek kablosu vardır. Fiyat:SATILDI

Psb M4U 4:Kutusu ve içeriği tamdır.1 dinamik 1 armatür sürücülü hybrid kulaklık.

Trinity Audio Hyperion: Kutusu ve içeriği tam,iyi durumda. Fiyat SATILDI

Cf modlu ipod+el yapımı line out kablo: SATILDI

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.[SATILIK] Beats Studio 3 Wireless / inearz Euphoria Adel Universal high-end kulaklık[SATILIK] Beats Studio 3 Wireless / inearz Euphoria Adel Universal high-end kulaklık[SATILIK] Beats Studio 3 Wireless / inearz Euphoria Adel Universal high-end kulaklık[SATILIK] Beats Studio 3 Wireless / inearz Euphoria Adel Universal high-end kulaklık[SATILIK] Beats Studio 3 Wireless / inearz Euphoria Adel Universal high-end kulaklık[SATILIK] Beats Studio 3 Wireless / inearz Euphoria Adel Universal high-end kulaklık[SATILIK] Beats Studio 3 Wireless / inearz Euphoria Adel Universal high-end kulaklık[SATILIK] Beats Studio 3 Wireless / inearz Euphoria Adel Universal high-end kulaklık[SATILIK] Beats Studio 3 Wireless / inearz Euphoria Adel Universal high-end kulaklık[SATILIK] Beats Studio 3 Wireless / inearz Euphoria Adel Universal high-end kulaklık[SATILIK] Beats Studio 3 Wireless / inearz Euphoria Adel Universal high-end kulaklık[SATILIK] Beats Studio 3 Wireless / inearz Euphoria Adel Universal high-end kulaklık[SATILIK] Beats Studio 3 Wireless / inearz Euphoria Adel Universal high-end kulaklık[SATILIK] Beats Studio 3 Wireless / inearz Euphoria Adel Universal high-end kulaklık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inciwetrust35 -- 2 Ağustos 2021; 19:34:0 >

• fischer fiyat takip
  • psb m4u 4 satıldı
  • Sony F886 gitti kalanlarla güncel
  • dx80 ve tsmr-3 satıldı.hud mx-2 ile güncel
  • imr r1 eklendi ve güncel
  • fiio m6 satıldı tanchjim oxygen ile devam
  • tanchjim oxygen gitti,hm650 ile devam satışa
  • pc parçaları ile de takas yapabilirim(2x8gb 3200mhz ram,480 yada 500gb nvme m.2 ssd,ryzen 5 1600af yada 2600,b450 anakart,boş kasa)
  • hm-650 satıldı
  • inearz euphoria ile 2k 144hz monitör takası yapabilirim üzerine nakit alarak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.