Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SATILIK SKYSTAR 2.8A 85 TL *İZMİR*

3
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      291 Mesaj
      Referanslar: 99

Katılım Zamanı
      02 Temmuz 2007

Durum
      Forumda değil

09 Şubat 2010 00:50:21 Konu Sahibi
      hayırlı günler, iyi forumlar..

Elimde 07.2009 faturalı, garantili Skystar 2 Tv mevcut. Kumanda, kurulum medya, kumanda alıcısı, kutusu duruyor. Şu an ihtiyaç fazlası olduğu için satıyorum.
      Tertemiz. Revizyon 2.8A. Resimdeki modelin aynısı.

Satış fiyatı 85tl. Piyasa fiyatı için (teknofiyat) tıklayın.

Saygılar..
      Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

|
      |

alışverişler,

AMFİBİ, highwayp, RapstarX, BeFeD, unicorns, StrangerXT, demircibu, PsYcO, king, emir, leoparx, desouza, ataruz, tosunermc, rdsecuriter, elophidae, vur, redno, Always0007, dkbilgisayar, Quartamin, IeVeN, Penryn, sugarcocuk1, Elvis, bonasera, muratremix, ozcanxx, *AXI*, mohikans, yaskoo_87, Krombacher, Ozzy, Evolution, cenkozgen, Bukalemun, eagle58, Devil Pennywise, asyapage, Wolfs Touch, MoP16, MavidevEx, smok, .:Extreme:., Darcyn, geforcemx, BaRann, ArabaCıl, AviaTR, Th3Dreamer, vespasianus, profotox, BOFD, mattocan, o.Z.Z, AndryTR, potnoi, cz, poirot, öztin, selcuk gencer, ozgboy, reason666, emrecengiz2002, madlive, caveman03, Favretto, korbaşı, thisrock, unicorns, erdemss, Rakavuz, nihilist76, Miharbi, TuJue, kuranspot, Romantik83, elektro35, darkness45, NIKEmRe, HİPER, muratdm, Metalchurch, Evrenup, dark, Nevi şahsına münhasır, trkoacer, EASTWOOD1981, EXPANDER, carizhma, thunder_ozi, GUERRA, Archerodan, DraKoJas, sevann, Baran18, palermo, serdar36, jakooo35, feyt180, AlfaHeliX, ardacicek, burak9006, DarthCroaton, tworule, 09nanometer ...

Yurtiçi kargo ile kesinlikle ürün almıyorum - göndermiyorum.

• Binbaşı
      1013 Mesaj
      Katılım Zamanı
      04 Aralık 2007

Durum
      Forumda değil

17 Şubat 2010 21:59:48
      pm attım gitmedi...
      merabalar..ben kahramanmaraş ilinden yazıyorum..memurum. daha önceleri 2.6 d versiyonunu kullanmış birisiyim. bu versiyonu hiç denemedim.. takılma donma ısınma sorunu varmı kardeşim?? sorunsuz ise, yarın 75 tl eft yapayım hemen.. bir de ptt kargo ile gönderebilir misiniz? saygılar
      |
      |

• Binbaşı
      1834 Mesaj
      Referanslar: 99

Katılım Zamanı
      22 Nisan 2009

Durum
      Forumda değil

18 Şubat 2010 22:59:33
      quote:

Orijinalden alıntı: bestnewyorker

pm attım gitmedi...
      merabalar..ben kahramanmaraş ilinden yazıyorum..memurum. daha önceleri 2.6 d versiyonunu kullanmış birisiyim. bu versiyonu hiç denemedim.. takılma donma ısınma sorunu varmı kardeşim?? sorunsuz ise, yarın 75 tl eft yapayım hemen.. bir de ptt kargo ile gönderebilir misiniz? saygılar

abicim nedir senin bu uydu kartı arayışın ya kaç tane yamışın öyle ya hepsi kabul ederse napıcan ?? hepsinimi alıcan
      |
      |

M&M
    • Binbaşı
      1013 Mesaj
      Katılım Zamanı
      04 Aralık 2007

Durum
      Forumda değil

18 Şubat 2010 23:26:41
      valla değerli kardeşim bir kişiye yazmayla anlaşamıyorsun ki:))) ptt kargo olsun diyorum..gönderemem oluyor.. fiyatta indirim rica ediyorum.. anlaşamıyoruz tabiki.. yeni kasa aldım kendime nacizane..core2duo.. digital tv kartı yakışırdiyorum:).. neyse hayırlı satışlar forumlarherkese
      |
      |

Reklamlar
SEO
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.