DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
SATILIK SİNCAP
3
Cevap
0
Favori
10.650
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Konunun Etiketleri
Şehir #Balıkesir
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      5 Mesaj
      Katılım Zamanı
      26 Mart 2009

Durum
      Forumda değil

26 Nisan 2009 23:45:41 Konu Sahibi
      10 GÜNLÜKKEN BULUP BESLEDİĞİM SİNCABIMI İŞİM DOLAYI İLGİLENEMEDİĞİM İÇİN SATIYORUM.GERÇİ SATMAK İYİ Bİ FİKİR DEĞİL AMA EVCİLLEŞTİRMEM BAYA ZAMAN ALDI.ÇOK ŞİRİN VE TATLI BİR HAYVANDIR BİRAZ ALIŞTIRDIINIZ ZAMAN OMUZUNUZDAN İNMEZ.FİYATI HAKKINDA Bİ BİLGİM YOK İLHİLENEN ARKADAŞLAR PM YADA TLFONLA BANA ULAŞSIN.YORUMLARA BAKMIYORUM.
      05545022998
      Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

|
      |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Yüzbaşı
      643 Mesaj
      Referanslar: 10

Katılım Zamanı
      15 Nisan 2007

26 Nisan 2009 23:59:08
      Fiyat yaz kardiş.
      Birde evcil hayvan deyince hemen aklıma tuvaleti geliyor. Bu problemi nasıl hallediyoruz??
      |
      |

Referans için profilime bakınız...
    • Binbaşı
      1459 Mesaj
      Referanslar: 62

Katılım Zamanı
      03 Ekim 2007

Durum
      Forumda değil

27 Nisan 2009 02:14:59
      Vakti zamanında üniversitede okurken evimde beslemiştim evde kemirmedigi yer kalmadı kapıların altları kablolar,tabi ben hiç bir zaman kafese koymadım kendine zarar veriyordu hey gidi günler...çok şirin sevimli hayvandır :))

inşallah ilgilenebilecek birine gider,kedi köpek gibi hiçbir zaman evcilleşmez
      |
      |
    • Yarbay
      3618 Mesaj
      Referanslar: 156

Katılım Zamanı
      13 Mart 2005

Durum
      Forumda değil

6 Not
      27 Nisan 2009 05:03:36
      Ben Mantis satan biri çıkar umuduysa uzaktan uzaktan bu hayvan ilânlarını takim ediyorum. İnançlıyım, biri Orchid Mantis satıcak, ondan alıcam o böceği. Vurucam kırbacı vurucam kırbacı.
      |
      |

Dolandırıcı: vtech-vti(Özellikle sormamıza rağmen kesinlikle orijinal deyip orijinal çıkmayınca bunu kendisine belirttiğimiz ve hatasını kabul etmeyip kaçmayı doğru bulduğundan imzamıza da kendisini eklediğimiz için beni dolandırıcı olarak imzasına eklemiş, misilleme yapmıştır. 10 yıla yakın süredir forumda böylesine şirret bir üye görmemiştim)
      Alışveriş Ahlâkı Olmayan, Alışveriş Yapmayacağım ve Alışveriş Yapmanızı Önermediğim Arkadaşlar: RazzLee - Thavirat - Quarell - *INVICTUS* - eci_i - sinsexy - eyozgurluk - kartalaykut - jeetah33 - oguzcavus - TiqeR - MrBlack - KaroGames - ankara - _Bilgin_
Reklamlar
izmir havalimanı transfer
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR6
0,563
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.