Şimdi Ara

Satilik SIM KILITSIZ/FACTORY UNLOCK 32GB iphone 4'ler Foto Eklendi Ilan Guncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
4.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Telefonlarin hepsi satilmistir...

arkadaslar elimde ayriyetten 3 adet 32gb iphone 4 simfree vardir. fiyat olarak 1400tl istiyorum cihazin durumuna gore az bir pazarlik payim vardir ama bu demek degildirki 3unde de pazarlik edicem

ilgilenenler pm atsin lutfen teslimat 1 hafta icinde gerceklesecek.

1. iphone 4 32gb:

on yuzu temizdir kilcal cizigi dahi yok desem yeridir arka tarafinda sag alt kosede resimde gorulen ufak bir çitlagi vardir zaten tek kusuruda o kilcal çizigi yok denecek kadar azdir. Telefon 2. el Factory unlock'dur. Kutu içerigi resimde goruluyor.

Fiyat 1399tl

Satilik SIM KILITSIZ/FACTORY UNLOCK 32GB iphone 4'ler Foto Eklendi Ilan Guncellendi

2. iphone 4 32gb: "realcem" arkadasimiza rezervedir

on yuzu temizdir kilcal cizigi dahi yok desem yeridir arka tarafinda kilcal cizikleri vardir. Telefon 2. el Factory unlock'dur. Kutu içerigi ve telefon resimde goruluyor.

Fiyat 1399tl

3. iphone 4 32gb:

on yuzu gayet temizdir. Arka tarafinda resime gore sag alt kosede gorulen citlaklari vardir. Telefon 2. el Factory unlock'dur. Kutu içerigi resimde gorluyor.

Fiyat 1379tl

1. iphone 4 16gb:

Telefon gayet temizdir kilcal cizigi yok denecek kadar azdir. Telefon 2. el Factory unlock'dur. Kutusu yok fakat resimdeki aksesuarlari ile birlikte vericem. 1 tane philips dock, heryerde kullanabileceginiz sarj aleti, arabada unuttugum 1 tanede usb ve 1 tanede bumper. (Aksesuarsiz satilmicak)

Fiyat 1250tl

sadece bu 4 adet telefon kaldi elimde.

elimdeki ilk iphone'nun kutu icerigi tamdir cizik darbe vs hiçbir seyi yok alet 2. el için gayet temiz baslikta da belirttigim gibi simkilitsizdir apple storedan alinmis faturasi duruyor.

fatura tarihi 13/07/2010
    bu sattigim urun iphone 4 16gb dir.

fiyat 1250tl

telefonu veya telefonlari subatin ilk haftasi ankaradan elden teslim etmeyi dusunuyorum 4u 5i gibi. telefonlar 2. el oldugu icin gorup, bakip, kurcalayip alin sifir olsa belki kargo dusunurdum.

Telefon/lar fabrika simkilitsizdir Fransdan gelecektir istediginiz gibi itunes'den guncelleyebilirsiniz.

suan biraz rahatsiz oldugumdan resim ekleyemiyorum yarin gunduz eklemeye calisirim pm'lerede gec cevap verebilirim kusuruma bakmayin.

herkese keyifli forumlar.

Telefonlarin kayit altina alinmasi satin alanin yukumlulugundedir.

2. iphone 4 16 gb

telefon 2.el ve gayet temiz darbesi asiri gozle gorulur bir cizigi yok cepte tasindigi icin cok ufak 1 2 cizigi var ama onlarida gormek icin isik altinda cok dikkatli bakmak gerekiyor.

kutusu yok. telefonla birlikte usb sarj aleti ve kulakligi verilecek. priz icin olan sarj cihazi yok ama ben ipodunkini temin ederim.

telefon sim free yani fabrika simkilitsizdir faturasi ile verilecektir.

fiyat 580€ bugun icin 1240tl €'nun asiri yukselmesinden dolayi pazarlik dusunmuyorum. dun 2.09'dan islem goruyordu suan itibariyle 2.125 seviyelerinde ve dahada artacaga benziyor dolayasiyla € olarak telefonlari aldigimdan son fiyatlari yaziyorum.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cocainbar -- 15 Şubat 2011; 21:20:57 >

• pm
  • takip
  • ilk telefon dargmen arkadasimiza rezervedir. bir aksilik olmazsa max 15 gun sonra elinde telefonu.

suan icin gelmesini bekledigim 3 telefon daha var o yuzden onlar elime gecmeden satisa sunamiyorum. ilgilenenler ilani takip etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cocainbar -- 20 Ocak 2011; 13:06:44 >
  • tarafımdan rezevedir
  • 2. iphone emreray226 arkadasimiza rezervedir

yeni telefonlar gelecek ilani takip edin
  • pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.M.C

pm

cevapladim
  • benzer ürünleri 1450 - 1500 TL civarında satışa koyan arkadaşlara bakınca Makul fiyatlarınla sana hayırlı satışlar diliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetonurcura

benzer ürünleri 1450 - 1500 TL civarında satışa koyan arkadaşlara bakınca Makul fiyatlarınla sana hayırlı satışlar diliyorum.

€ bukadar artmasaydi daha ucuzada verebilirdim 1200u bile gormiyecekti rakamlar, ama nolduysa bu €'ya hergun artiyor dun 2.125di bugun 2.145 olmus.
  • p.m
  • gelen mesajlari cevapladim.
  • pm
  • pm :D
  • Pm'ler cevaplandi...
  • Takip
  • takip
  • Takip
  • Takipçiler için soyluyorum cumadan sonra cihazlari sadece ankarada gorebilirsiniz
  • Size özel mesaj gönderdim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.