Şimdi Ara

SATILIK SIFIR XFX 5600XT THIC II PRO 14 Gbps 2200tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
3
Favori
3.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    16.05.2020'de İncehesaptan sipariş ettiğim XFX 5600XT THIC II PRO satılıktır.

Kutusu açılmamış güvenlik bantlı garantili,sıfır ürün.

Nakit tek, pazarlıksız fiyat 2200tl dir.

Önce havale yada Ankara içi bulunduğum bölge yakınlarından teslim edilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gustawa -- 21 Haziran 2020; 15:0:31 >

• Sıfırından pahalı bir ürün gördüğümde normalde çok fazla ayar oluyorum, hele şu sıralar sürekli görüyorum ama bu ürün kar amaçlı alınmış ve 2150 liraya alınan bir ürün bana 2300 lira çok gelmedi. Arkadaş kar etse bile dozunda ediyor yine fiyat piyasa altı gibi. Bence çok da sakıncalı bir durum yok gibi. Ha ihtiyacı olan insanlar kar etmek için alanlar yüzünden alamıyor kaçırıyor, o başka bir konudur ya da vebaldir bilemem. Ama fiyat kabul edilebilir düzeyde, iyi satışlar.
  • Ürünün faturasını paylaşırmısın. Kaça aldığını da görsün insanlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • goygoy06 kullanıcısına yanıt
    2150 TL

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sıfırından pahalı bir ürün gördüğümde normalde çok fazla ayar oluyorum, hele şu sıralar sürekli görüyorum ama bu ürün kar amaçlı alınmış ve 2150 liraya alınan bir ürün bana 2300 lira çok gelmedi. Arkadaş kar etse bile dozunda ediyor yine fiyat piyasa altı gibi. Bence çok da sakıncalı bir durum yok gibi. Ha ihtiyacı olan insanlar kar etmek için alanlar yüzünden alamıyor kaçırıyor, o başka bir konudur ya da vebaldir bilemem. Ama fiyat kabul edilebilir düzeyde, iyi satışlar.
  • 2150 teklif
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.