Şimdi Ara

Satılık Sıfır Sennheiser HD 559 Kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
4
Favori
3.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Selamlar. Yurt dışından alınma, sıfır Sennheiser HD 559 kulaklığımı satmak ya da takaslamak istiyorum. Ses olarak Sennheiser Game One'a çok benziyor, Game Zero'dan ise -559'un kulaklık pedleri açık olduğundan- daha derin daha gerçekçi sesler alabilirsiniz, harici mikrofon alınarak çok daha ucuza benzer ürün sahibi olursunuz (Benim de alma sebebim buydu). Türkiye'de 1314 liraya satılıyor. Kutusu açılmamıştır, garantisi yoktur.

İlgilenemediğim bir dönemde gelen mesajları da değerlendiremediğimden kaldı. Yeniden satışa sunuyorum.

Sitesindeki teknik açıklamalar:
    https://www.sennheiser.com.tr/products/sennheiser-hd-559-high-end-kulaklik

Fiyat: 750 lira Neredeyse yarı fiyatına satıyorum, özelden aptalca sorular ve yaklaşımlar istemiyorum.

Sony WH-XB900N Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık (Satıldı)

16 Ekim tarihinde Sony WF-1000XM3 kulak içi kablosuz kulaklık ile beraber almıştım, kablosuz kulaklıkta kulağa oturma sorunu yaşayan çok olduğundan aynı sorunu yaşama durumunda şu an sattığım kulak üstü olana geçecektim. Fakat kulak içi kulaklıkta herhangi bir sorun yaşamadığımdan onu kullanıyorum, bu modeli de satmak istiyorum. Kutusunu açmadan satıyorum.

Fiyat: Satıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 13 Mayıs 2021; 20:29:55 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.