Şimdi Ara

Satılık Sıfır Sennheiser HD 559 - Fiyat Düştü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
7
Favori
3.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sennheiser HD 559 50 Ohm

Yurt dışından alınma, 21 ay daha Türkiye garantili, sıfır Sennheiser HD 559 kulaklığımı satmak ya da takaslamak istiyorum. Bir heves aldım ancak HD 650 almayı düşündüğümden kutusunu açmadan satmak istiyorum. Türkiye'de en ucuz 899 liraya satılıyor. Ses olarak Sennheiser Game One'a çok benziyor, Game Zero'dan ise -559'un kulaklık pedleri açık olduğundan- daha derin daha gerçekçi sesler alabilirsiniz, harici mikrofon alınarak çok daha ucuza benzer ürün sahibi olursunuz (Benim de alma sebebim buydu).

Sitesindeki teknik açıklamalar:
    https://sennheiser.com.tr/product/sennheiser-hd-559-kulak-cevreleyen-high-end-kulaklik

Fiyat: 650->600 lira. Takas olarak müzik çalar, tablet, klavye, mouse, Hi-Fi kulaklık, kulaklık amfisi ya da SSD düşünebilirim. Taksitli alım için gittigidiyor'dan ilân açabilirim.

Satılık Sıfır Sennheiser HD 559 - Fiyat Düştü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 20 Aralık 2018; 1:58:54 >

• İlginçtir insanlar logitech, razer vb beş para etmez markaların kulaklıklarına dünyanın parasını veriyor ancak asıl uzmanlık konusu ses olan sennheisera burun kıvırıyor. Örnek vermem plantronic , razer , roccat kave gibi birçok kulaklığa sahip olup kullandım ancak birgün bir arkadaşımın sennheiser hd 555 kulaklığını deneyince ( forumda 150 tlye 2. el almıştı ) gerçek aydınlanmayı yaşadım. Özet geçmek gerekirse satıcı arkadaşın ilana koyduğu kulaklık sözüm ona oyuncu kulaklığı diye tabir edilen kulaklıklardan en az 2 kat daha kaliteli ses veriyordur ( hd 555 denedikten sonra hd 600 aldım direk diğer modelleri bilmiyorum).
    Alakasız yorum için şimdiden özür dilerim sadece ilana bakanlara yol göstermesi açısından yazdım.
  • Fiyat takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pm atar mısınız?
  • İlginçtir insanlar logitech, razer vb beş para etmez markaların kulaklıklarına dünyanın parasını veriyor ancak asıl uzmanlık konusu ses olan sennheisera burun kıvırıyor. Örnek vermem plantronic , razer , roccat kave gibi birçok kulaklığa sahip olup kullandım ancak birgün bir arkadaşımın sennheiser hd 555 kulaklığını deneyince ( forumda 150 tlye 2. el almıştı ) gerçek aydınlanmayı yaşadım. Özet geçmek gerekirse satıcı arkadaşın ilana koyduğu kulaklık sözüm ona oyuncu kulaklığı diye tabir edilen kulaklıklardan en az 2 kat daha kaliteli ses veriyordur ( hd 555 denedikten sonra hd 600 aldım direk diğer modelleri bilmiyorum).
    Alakasız yorum için şimdiden özür dilerim sadece ilana bakanlara yol göstermesi açısından yazdım.
  • reoix kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah, ben ilân sahibi olarak bu konulara ilânımda çok yer ayırmıyorum. Ancak arkadaşlar konusunu ilânda açarsa yanıtlıyorum. Fakat özelden bu zamana kadar kulaklıklar hakkında herhalde 70 tane mesaj almışımdır.

Dediğiniz doğru, ben de bunu tecrübe ederek öğrendim. Logitech'in, Razer'ın, Steelseries'ın satın aldığım zamanlardaki en iyi modellerini en az 3 ay olmak üzere aktif olarak kullanarak tecrübe ettim. Sesin çok mühim olmadığı Dota 2, strateji, simulasyon ve single player oyunları bu kulaklıklarla oynadım. Sanırım birbuçuk sene oldu, Rainbow Six Siege oyununa başladım ve sesler bu oyunda çok çok önemli. Araştırmalara başladım ve stüdyo kulaklıklarının "gaming" ekipman yapan markaların kulaklıklarına göre çok daha iyi olduğunu okudum. Gerçekten de fark inanılmazdı. Sonrasında Escape from Tarkov, Hunt: Showdown derken fark çok belli olmaya başladı. Logitech'in şu anki en iyi kulaklığını denedim, hem de Creative Sound Blaster Z ses kartı ile. Ses çamur gibiydi. Gerçekçi değildi, derin değildi. Bu kulaklıklar ile sesi yalnızca duyuyorsunuz. Stüdyo kulaklıklarında sesi hissediyorsunuz. "Ama ben x kulaklığı ile y oyununda çok başarılıyım." diyecek arkadaşlar vardır. Bu başarı, kendilerinin yeteneğinden geliyordur. Sennheiser, Beyerdynamic, AKG, Audio-Technica gibi markaların kulaklıkları ile o başarılarının üstüne biraz daha ekleyeceklerdir.

Ben iyi bir oyuncu değilim, zaten artık genç de değilim, reflekslerim çok zayıfladı. Ayrıca oyunlara eskisi kadar zaman ayırmıyorum. Fakat arada sırada girdiğimde antrenmansız bile olmama rağmen hâlâ hile ile suçlanıyorsam ve bu yukarıda saydığım oyunlarda başarılı oluyorsam bunun sebebi kullandığım kulaklığın bana sağladığı mükemmel avantajdır.

Bu sıralar dört beş arkadaş SCUM oynuyoruz. Event'larda %90 birinci ben oluyorum. Çünkü ayak seslerini, çalılık seslerini, şarjör değiştirme seslerini çok önceden ve tam olarak doğru bölgede algılıyorum ve ona göre hazırlıklı olup yer tutuyorum. Normal oyunda da nerede zombi var metrelerce öteden algılayıp arkadaşlara yön tarifi yapıyorum.

Müzik ve filmlerde de sesler şahane ama ben evde kulaklık ile müzik dinlemeyi, film seyretmeyi sevmediğimden ve ses sistemim olduğundan bunlar kullanım alanımı oluşturmuyor. Zaten bu kulaklıkların var olma sebebi müzik. O yüzden mikrofon bulunmuyor. Ben de şu an stüdyo kulaklığıma mikrofon ekledim, dahili mikrofonun eksikliğini hissetmiyorum. 30-40 liraya Zalman mikrofonlar var.
  • güzel fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 29 Ocak 2019; 14:46:0 >
  • fiyat takip
  • Takip
  • Nette en ucuz 770 lira suan fiyatta biraz daha revize olursa takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 799 gördüğüm ben de, yine de fiyat iyi diye düşünüyorum, o yüzden birkaç ay daha revize yok.
  • Bende fiyatınızı takip ediyorum hocam :)
  • fiyat takip .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel fiyat nedir hocam?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.