Şimdi Ara

[SATILIK-SIFIR] RYZEN 9 3900X TR GARANTİLİ - 3.300TL!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ryzen 9 3900X Sıfır TR garantilidir faturaları yoktur.

Stok: 10 Adet

Fiyat: 3.300TL

[SATILIK-SIFIR] RYZEN 9 3900X TR GARANTİLİ - 3.300TL!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtmnyars -- 8 Kasım 2019; 13:33:9 >

• Takip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TR garantili fatura yoksa arıza olduğunda nasıl işlem yapacaklar ve garantiyi hangi fitma sağlıyor?

• Koyuncu ve endeks yapıyor uluslarası garanti olduğu için faturaya gerek yok kutu üzerindeki seri nodan ve işlemci bach numarasından işlem yapılıyor ayrıca kutu içinden de garanti belgesi çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtmnyars -- 8 Kasım 2019; 15:1:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam hocam bilgi için teşekkür ederim.

• Rica ederim :)

• 3500 desen 35 bin liralık mal.. TR garantili diyorsun , ancak fatura yok.. Koyuncu yada endeks demişsin , bu halde garantisinin ne durumda olduğu bilinmiyor demektir. Kendimden şöyle örnekleyeyim; HB dan seagate 2tb harddisk aldım. Garantisini sorgulattığımda seagate sayfasından , bitmiş görünüyor. Ancak benim fatura tarihime göre daha garantisi bitmedi !

Açıkcası bu duruma açıklık getirmeniz gerekli diye düşünüyorum.
  • OSINOS kullanıcısına yanıt
    Hocam neyin peşindesin anlamadım hepsinin alınma tarihi yazıyor garanti belgesinde ? Sen merak değil baltalamaya gelmişsin kaç kere açıkladım neyi soruyosun daha anlamadım girersin koyuncuya endekse bakarsın seri no dan ne kadar garantisi kaldığına bu forumda herkes ne kadar çok şey biliyor ya insanı ilan açtığına pişman ediyorsunuz bu ne bilmişlik arkadaş siz fatura tarihine göre garantisi bitmedi diyorsunuz ben SERİ NODAN DİREK TEDARİKÇİ FRİMADAN SORGULAYIN DİYORUM. Çok basit :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtmnyars -- 8 Kasım 2019; 18:41:39 >
    Saçmalama konusunda nirvanaya çıkmışınız.

İşlemcilerin seri numarasını indeks yada arenaya yazdığnzıda garanti sorgulama sayfasında çıkıyor mu çıkıyor bundan sonrası hangi firmada çıktı ise o firmanın mesuliyetidir fatura olsun olmasın herhangi bir sorunda size yeni işlemci veya para iadesi yapmak zorundalar.
  • dtmnyars kullanıcısına yanıt
    Yakın zamanda başımdan geçen bir örneği vererek anlatmaya çalıştım. Amacım ilanı baltalamak değil tabiki de , o tipler le ben de uğraşıyorum merak etme..
    Yazdıklarımda medenice birşeyleri izah ettim , ancak size medenice konuşmayı öğretmemişler demek ki. Neyse , olabilir.

Garanti belgelerinde tarih yazdığını söylememiştin bu mesajına kadar.. Baştan yazsaydın bu kadar münakaşaya gerek olmazdı. Ayrıca ben kendi harddiskimi sorguladığım halde garantisinin bitmiş göründüğünü söylemiştim. Yani fatura tarihi ile distribütör yada ithalatçı arasında tarih farkları olabiliyormuş demeye getirmiştim. Ama anlaşılmamış.
    Herneyse , alana hayırlı olsun.
  • donanimist kullanıcısına yanıt
    Aydınlattığın için sağol bilge kardeş.. Ben faturaya bakarım . Sen bakmıyorsundur , bilemem..
    Sen faturaya bakmaya devam et burda namusu ile iş yapan insanların ilanına gelip çok bilmişlik yapmma o zaman bu saatten sonra sana kalkıp dist. garanti sistemi nasıl işler diye anlatıcak halimde yok lütfen faturalı ilanlara gidermisin
    Hocam gereksiz ünlem işaretleri imalar yapan sensin insan gibi özelden sorarsın anlatırım senin canın sıkılmış forumda dolanırken girip yazim demişsin :) Ayrıca işlemciler global garanti kapsamındadır harddiskler ile kıyaslanamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtmnyars -- 8 Kasım 2019; 19:1:1 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.