Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SATILIK SIFIR KUTUSU AÇILMAMIŞ SAMSUNG TAB 3 LİTE TABLET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Tablet Marka #Samsung Kapasite #8 GB #WIFI
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Dizüstü >> Cihaz >> SATILIK SIFIR KUTUSU AÇILMAMIŞ SAMSUNG TAB 3 LİTE TABLET
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    106 Mesaj
    Referanslar: 7

Katılım Zamanı
    18 Şubat 2010

Arkadaşlar yeni aldığım Samsung Tab 3 Lite tabletimin daha kutusunu dahi açılmamış vaziyetinde satıyorum. Cep telefonu ile beraber almıştım. Kutusu açılmamış , yanında faturası da mevcuttur. Fotoğraftaki gibidir.
    25/05/2016 tarihli faturası mevcuttur.

Samsung Türkiye garantilidir.
    Fiyat : 235 TL

EDİT : FİYAT

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antizero -- 30 Haziran 2016; 19:35:41 >

|
    |

Katılım Zamanı
    08 Şubat 2010

Durum
    Forumda değil

hocam güel bi fiyat yap alayım
    |
    |
    03 Ağustos 2010

Durum
    Forumda değil

Hepsiburada fiyatı 270 lira hocam, 25 lira için kimse senden almaz, teknoloji marketten alır. Ya satma, kullan, ya da 200 lira gibi bir fiyata inmen lazım.

Katılım Zamanı
    18 Şubat 2010

Hepsiburada 309 liraya satıyor. Diğer satıcılarda da 280 liraya var minimum. Ben yine aynı kapalı kutu cihazı , yine 2 yıl garantisiyle 245 diyorum. Dikkatini çekerim aynı kapalı kutu.
    Alıcıyla elbet ki konuşurum ama zaten 280 - 300 lira bandında olan birşeyi , tutupta kutusu açılmış 2. el muamelesi yapıp 200e satıyor olmam , hak verirsin ki saçmalık. Çünkü cihaz zaten 1000 lira değil ki ben 945 e satıyor olsam dersin , zaten 945 ödemişim 50 daha öderim üstüne. Bu olabilir. Ancak zaten fiyatı belli ben 245 e satıyorum. Aslında yaptığım indirim zaten uygun. Lütfen yorumları düşünerek yapalım. Saygılarımla.
    |
    |
    4vc1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    03 Ağustos 2010

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: antizero

Hepsiburada 309 liraya satıyor. Diğer satıcılarda da 280 liraya var minimum. Ben yine aynı kapalı kutu cihazı , yine 2 yıl garantisiyle 245 diyorum. Dikkatini çekerim aynı kapalı kutu.
    Alıcıyla elbet ki konuşurum ama zaten 280 - 300 lira bandında olan birşeyi , tutupta kutusu açılmış 2. el muamelesi yapıp 200e satıyor olmam , hak verirsin ki saçmalık. Çünkü cihaz zaten 1000 lira değil ki ben 945 e satıyor olsam dersin , zaten 945 ödemişim 50 daha öderim üstüne. Bu olabilir. Ancak zaten fiyatı belli ben 245 e satıyorum. Aslında yaptığım indirim zaten uygun. Lütfen yorumları düşünerek yapalım. Saygılarımla.

Hayırlı satışlar dilerim.
    |
    |
1
Reklamlar
haberler
son dakika
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.