Şimdi Ara

[SATILIK] SIFIR KRAL KATİLİ GÜNCESİ İLK 2 KİTAP VE AMBER YILLIKLARI 1. CİLT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Herkese merhaba. 3 kitap da sıfırdır, kütüphanemde uzun zamandır duruyorlardı, aldığım gibi koymuştum ve bunları okumaya hiç fırsatım olmadı. Hepsi de dediğim gibi sıfırdır, sadece Rüzgarın Adı kitabında aldığımda üzerinde hafif birkaç çizik vardı, titiz bir insan olmama rağmen umursamamıştım, onun haricinde hiçbir şey yok çünkü hiçbirini de açıp okumadım.

Rüzgarın Adı ve Bilge Adamın Korkusu

İki kitabın toplam fiyatı 40 TL

Amber Yıllıkları Cilt 1 (1. Kitap: Amber'de Dokuz Prens, 2. Kitap: Avalon'un Tüfekleri, 3. Kitap: Tekboynuz'un İşareti)

Fiyat: 15 TL

[SATILIK] SIFIR KRAL KATİLİ GÜNCESİ İLK 2 KİTAP VE AMBER YILLIKLARI 1. CİLT[SATILIK] SIFIR KRAL KATİLİ GÜNCESİ İLK 2 KİTAP VE AMBER YILLIKLARI 1. CİLT[SATILIK] SIFIR KRAL KATİLİ GÜNCESİ İLK 2 KİTAP VE AMBER YILLIKLARI 1. CİLT[SATILIK] SIFIR KRAL KATİLİ GÜNCESİ İLK 2 KİTAP VE AMBER YILLIKLARI 1. CİLT[SATILIK] SIFIR KRAL KATİLİ GÜNCESİ İLK 2 KİTAP VE AMBER YILLIKLARI 1. CİLT[SATILIK] SIFIR KRAL KATİLİ GÜNCESİ İLK 2 KİTAP VE AMBER YILLIKLARI 1. CİLT[SATILIK] SIFIR KRAL KATİLİ GÜNCESİ İLK 2 KİTAP VE AMBER YILLIKLARI 1. CİLT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tembelterazi -- 7 Mart 2020; 9:28:25 >

• Hala satılık mı?
  • xwxxwx X kullanıcısına yanıt
    Evet

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sadece Bilge Adamın Korkusunu alsam olur mu?Tekli satış yapıyor musunuz?
  • xwxxwx X kullanıcısına yanıt
    Olur hocam vereyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kitaplar hala satılık mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.