Şimdi Ara

Satilik sifir iphone 6 her renk vodafone

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul Model #Iphone 6 Kapasite #16 GB İlan Türü #Satılık Kayıt Durumu #Kayıtlı Apple #Cihaz
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar urun kim ne zaman isterse o zaman gidip vodafone bayisinden alinacaktir fatura bu yuzden aciktir renk kisi sececektir.

FİYAT : 2200 tl olcaktir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• pm
  • Pm cevaplandi

• Pm

• ürün prima adlı arkadaşa rezervedir

• tarafimdan alinmistir her iki tarafa da hayirlisi olsun
  • 25.02.2015 tarihinde anlaştığımız rakamı, verdigi iban numarasina eft ile yollanmış olup, sattığı cihaz henüz tarafıma ulaşmamıştır.

• Bende dün eft yaptım bugün vazgeçtiğini yazdı arkadaş parayı göndereceğini soyledi

• ne oldu bu konunun akıbeti arkadaşlar paralarını geri aldılar mı?
  • OrqaNn O kullanıcısına yanıt
    Hayir dostum malesef alamadik bu meseleyle ilgili konu da actim oglen zaten.Arkadas malesef ne telefonlarimiza cevap veriyor ne de mesajlarimiza 2009 da uye olmus 20 den fazla referansi olan birine yakismiyor bu davranislar bu konunun pesini ne prima ne de ben birakmayacagiz pazartesiye kadar muhlet verdim arkadasa parayi yatirmazsa karakola gidip suc duyurusunda bulunacagim avukatta hazir zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcold1907 -- 28 Şubat 2015; 18:36:53 >
  • blackcold1907 kullanıcısına yanıt
    Elinizde gerekli bilgiler var zaten sorun yaşamazsınız

• son durum nedir? umarım paralarınızı almışsınızdır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok hocam dun isi gucu birakip istanbul a kadar geldim isyerine ve ev adresine gittim abisi ve babasiyla gorustum sozde vatandas evden kacmis 24 saattir yokmus vs. Dun abisi parayi verecegini soyledi bugun tam tersi seyler soyledi sanki olayin sorulusu benmisim gibi birde utanmasa beni suclu cikaracakti telefonda neyse bundan sonrasi artik hukuk onuncde arayacagiz hakkimizi.
  • ailece şerefsiz haysiyetsiz bunlar

verin savcılığa laf dinleyecekleri yok, kafasının dikine gitmeye devam etsin bakalım. mahkeme celbini görünce peşinizden koşturacaktır bütün bilgileri kabak gibi ortada inşallah süreç hızlanır.
  • Edit: yanlis pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teacheroffclass -- 5 Mart 2015; 9:24:47 >
  • Allahim ya dostlar cok cok gecmis olsun sakn sakn yanlis anlamayin ama ne kadar referans da olsa benim aklim almiyor nasil gonderiyosunuz az bi mebla degil ki vallahi oyle bir donemde yasiyoruz ki artik ne guven kaldi ne bise rabbim islah etsin islah olmuyorsa da helak etsin ne diyelim tekrar cok gecmis olsun insallah sonuc alirsiniz bu tarz olaylari gorunce zerre guvenim kalmiyor allahim sen goruyorsun yardim et...magdur olan herkese....

• son durum nedir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.