Şimdi Ara

SATILIK SIFIR GİBİ SILVERSTONE OLYMPIA OP800 800W GÜÇ KAYNAĞI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 ay
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 30 gün 2 saat 2 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Korci (3 mesaj) Baholi (2 mesaj) thecrow34 (1 mesaj) fenomenhaa (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #Aydın İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
    1 SATILIK SIFIR GİBİ SILVERSTONE OLYMPIA OP800 800W GÜÇ KAYNAĞI

Garantisi bitmiş olup çok az kullanılmıştır. 4 adet ekran kartını rahatlıkla bağlayabileceğiniz, Japon kapasitörlere sahip 80+ güç kaynağım tek rail 12V üzerinden 66A verebilmektedir. Sessiz ve performanslıdır, modüler değildir. Fiyatı 800TL'dir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 800 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Aydın Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

|
    |

• Bu fiyatın altında piyasada sıfır 750w Gold sertifikalı psu'lar satılıyor indirim zamanlarında. Fiyat çok yüksek. Garantisi yok ve modüler bile değil..

• Baholi kullanıcısına yanıt

Elbette sıfır 750W Gold PSU'lar bulabilirsiniz sertifikası nereden alındığı belli olmayan dandik ürünler. Elmayı armutla değil elmayla karşılaştırmanız gerek. Silverstone PSU'ları bilen bilir; en kaliteli, en performanslı Japon bileşenleri kullanırlar. Olympia serisi de buna dahildir. Karşılaştırma yaparken buna göre yapın. Muadil modüler olmayan Corsair, FSP, Seasonic gibi markalarda fiyatların bu fiyatın 2-3 katı olduğunu göreceksiniz.. Bu arada 350 TL'ye de 800W PSU var siz kesinlikle onu tercih etmelisiniz.

• Korci K kullanıcısına yanıt

Dün 350 TL'ye Cooler Master MWE 700W 80+ Bronze V2 sıfır ayarında 1 senelik tertemiz psu aldım. Kutulu, faturalı ve garantili. Ayrıca halihazırda piyasada Japon kapasitör ve bileşenleri kullanan bir çok psu mevcut. Diyecek bir şey yok.. İyi satışlar.

• Forumda başka ilanlarda an itibariyle FSP ve Seasonic satıyorlar 750W 1250TL'ye. Demek ki benim fiyatım şuan uygun, lütfen ilanı daha fazla trollemeyin.. Sizin ölücülük yapmanız kimseyi ilgilendirmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Korci K kullanıcısına yanıt

Satmakta olduğunuz ürün group topologye sahip 2007 model eski teknoloji bir üründür.Zamanının kaliteli sayılabilecek ürünüdür.Ancak güncel teknolojiye sahip heleki bahsettiğiniz seasonic,fsp gibi gold sertifikalı ürünler hem performans hemde verimlilik açısından açık ara öndedir.

Bahsi geçen ürün impervio üretimi olup primaryde japon,seconderide ise teapo Made in taiwan kapasitör kullanır, verdiğiniz bilgi doğru değildir.Üründen zamanında çokça sattım,çokçada kullandım gayet iyi bilirim.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.