Şimdi Ara

Satilik Sifir gibi Diesel Saat 400 tl oldu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Original Diesel saatimi satiyorum. Toplam 5 kere takilmistir en fazla, yani sifir sayilir. Saat kesinlikle orjinaldir herhangi bir yere gorsterip onaylatabilirsiniz. Tum belgeleri ve kutusuyla birlikte.

Fiyat: 490>>>400tl.
    Urunun Turkiyedeki sifir fiyati 1500 tl civarinda. Ben 400 tlye satiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MiQelangelo -- 29 Mayıs 2018; 11:16:49 >

• fiyat takip, hayırlı satışlar
  • Fiyat guncenlendi. Son fiyattir pazarlik payi kalmadi.
  • Hocam yanlis anlama da 1500 liralik saati 5 kere takacaksın sonra gelip 400 liraya satacaksın ve orijinal olduğunu iddia edeceksin. Buram buram replika kokuyor bu saat. Nerde faturası? Yok. Kutusu var belgesi var faturası yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E4F78F849

Hocam yanlis anlama da 1500 liralik saati 5 kere takacaksın sonra gelip 400 liraya satacaksın ve orijinal olduğunu iddia edeceksin. Buram buram replika kokuyor bu saat. Nerde faturası? Yok. Kutusu var belgesi var faturası yok.
    Oncelikle saat satilmistir.

Yanlis anlama kismina gelince, gayet yanlis anliyorum cunku saati gormeden, beni tanimadan, beni sahtecilikle sucluyorsun. Saati Amerika'da ikamet ettigim surede satin almistim, 120 dolar civarinda. Yani dunyanin baska yerlerinde urunler Turkiye'de oldugu gibi fahis fiyatlardan satilmiyor. Amerika'ya seyahat ettiysen orada ozellikle Diesel saatlerde buyuk indirimler bulabilecegini bilmeniz gerekir, 350 dolarlik saat TJMAX gibi dukkanlarda 100-150 dolar civarinda bulmak mumkundur.

Daha yuksek fiyattan satisa cikarttim malesef satilmadi, ben de kar pesinde degilim en azindan aldigim fiyata satmak, kullanmadigim bir saat icin makul gozukuyor.

Bu arada fatura temin edilebilir fatura olmadigini nerden cikardiniz? Ilanda 100 orjinal saat, herhangi bir yere goturup gosterebilirsiniz diye yazdiysam, ve bu forumda 10 senedir alis veris yapiyorsam, sizin saati gormeden boyle ithamlarda bulunmaniz sadece kendi ayibinizi gostemis oluyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.