Şimdi Ara

SATILIK SIFIR +GARANTİ İNTEL CORE İ7 6700K

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Intel #s1151 AMD / Intel #Intel Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SATILIK SIFIR +GARANTİ İNTEL CORE İ7 6700K
    Ürün ilanda belirttiğim gibi sıfırdır ve 17 temmuz 2020 ye kadar YANİ 3 YIL intel tarafından garntisi devam etmektedir..ürün arıza yapan ürünümün yerine intel tarafından gönderilen sıfır kapalı kutu işlemcidir...ben beklemeyip yeni işlemci aldığım için bu işlemci boşa çıkmıştır ve satıyorum.. ..merak eden arkadşlar olucaktır belki garanti konusunda başıma geldiği için bu konuya açıklık getirmek istiyorum .. intel sayfasına giriş yapıp destek linkini tıklayp rma açıyoruz işlemci bilgilerini verip işlemcinizin arızalandığını kısacası sıkıntımızı anlatıyoruz.. .. daha sonra istanbul intel ofisten tarafımıza mail geliyor ... belirtilen istanbuldaki intel ofisi adresine anlaşmalı oldukları dhl kargo nosu ile ücretsiz yolluyorsunuz ..işlemcimiz onlara ulaştığında yapılan inceleme sonunda 1haftada yeni işlemci tarafınıza geliyor bendede olduğu üzere bu şekilde arkadaşlar bu kadar basit herhangi bi sıkıntı yok merak edenler için..ürün fotoları ve intel üzerinden garanti sorgusunu paylaşıcam her şey açık ve nettir ..SATILIK SIFIR +GARANTİ İNTEL CORE İ7 6700K...Kocaeli içi elden teslim veya yurtiçi kargo ile yüzde 20 indirimli olarak karşı ödemeli gönderim mevcuttur . alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun..

SATILIK SIFIR +GARANTİ İNTEL CORE İ7 6700KSATILIK SIFIR +GARANTİ İNTEL CORE İ7 6700KSATILIK SIFIR +GARANTİ İNTEL CORE İ7 6700K
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.SATILIK SIFIR +GARANTİ İNTEL CORE İ7 6700K
    Fiyat : 1100 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 6 Temmuz 2020 Satıldığı Şehir : Kocaeli Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.