Şimdi Ara

[SATILDI] SIFIR Corsair Vengeance C70 Mid Tower Askeri Yeşil Kasa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhaba arkadaşlar,

Elimde Corsair Vengeance C70 Mid Tower (CC-9011018-WW) Askeri Yeşil oyuncu kasası bulunmaktadır.

Vatan Bilgisayar'dan adıma faturalıdır ve sıfırdır ancak garantisi bitmiştir.

İkinci sistemim için almıştım ancak kutusu dahi açılmadı sıfır olarak duruyor.

Şuan bu kasayı almak isteseniz https://www.akakce.com/kasa/en-ucuz-corsair-vengeance-c70-cc-9011018-ww-fanli-atx-oyuncu-si-fiyati,1727885.html bu fiyatlarla satılıyor.

Ben sırf garantisi bittiği için kutusu bile açılmamış sıfır ürünü oldukça uyguna satıyorum.

Diğer ilanlarımı incelerseniz aynı kasanın siyahını da yine 1 ay önce forumdan satmıştım.

İstediğim Fiyat : SATILDI @Yalçın Ç. arkadaşımıza ürününü yarın kargoya teslim edeceğim hayırlı olsun.

İstanbul içi elden nakit önceliklidir.
    Diğer illere kargo Havale / EFT sonrası karşı ödemeli gönderilir.
    TAKAS ve PAZARLIK yoktur.

Referanslarıma bakabilirsiniz. Sattığım ürünlerin sonuna kadar arkasındayım.

Alan kişiye şimdiden hayırlı olsun.

[SATILDI] SIFIR Corsair Vengeance C70 Mid Tower Askeri Yeşil Kasa[SATILDI] SIFIR Corsair Vengeance C70 Mid Tower Askeri Yeşil Kasa[SATILDI] SIFIR Corsair Vengeance C70 Mid Tower Askeri Yeşil Kasa
    [SATILDI] SIFIR Corsair Vengeance C70 Mid Tower Askeri Yeşil Kasa[SATILDI] SIFIR Corsair Vengeance C70 Mid Tower Askeri Yeşil Kasa[SATILDI] SIFIR Corsair Vengeance C70 Mid Tower Askeri Yeşil Kasa
    [SATILDI] SIFIR Corsair Vengeance C70 Mid Tower Askeri Yeşil Kasa[SATILDI] SIFIR Corsair Vengeance C70 Mid Tower Askeri Yeşil Kasa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HWS -- 20 Ekim 2023; 16:16:18 >

• Hayırlı satışlar. Takip.
  • iyi satışlar yakın takip.
  • taarfımdan alınmıştır teşekkür ediyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.