Şimdi Ara

SATILIK SIFIR BEYAZ XBOX 360 KOLSUZ OYUNSUZ 375 TL

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Sakarya
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Geçen gün teknosa indirimden aldığım beyaz xbox360 4gb pakedi ihtiyacım olmadığı için satıyorum. Elimde zaten jtaglı bir jasper bulunmakta. Bu cihaza bir masraf daha yapmanın gereksiz olduğunu düşünüyorum. Cihaz kutusundan çıkarılmamış sadece içinden kolu ve oyunu aldım. Fiyat 375 tl.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ignatius -- 25 Haziran 2013; 18:41:14 >

• 375'e kol ve oyunlu alıp 375'e kolsuz oyunsuz satmakta güzel..

iyi satışlar.
  • teknosa 399a sattığında alıp,kolu ve oyununu çıkartıp,375e satmak,o da güzel.
    iyi satışlar.
  • Arkadaşlar aynen dediğiniz gibi yaptım. 2 adet aldım 2nci makinadan kol ve oyunu cıkardım ve bu fiyatı yazdım. Sonuc itibarıyle bu iş ve herkes para kazanmak istiyor yanlışmıyım. Daha iyisini bulabilirseniz sorun yok. Ordan alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ignatius

Arkadaşlar aynen dediğiniz gibi yaptım. 2 adet aldım 2nci makinadan kol ve oyunu cıkardım ve bu fiyatı yazdım. Sonuc itibarıyle bu iş ve herkes para kazanmak istiyor yanlışmıyım. Daha iyisini bulabilirseniz sorun yok. Ordan alabilirsiniz.

Daha iyisini bulmak mesele değil 400'e 250 gb satılıyor 2.el 3.el'i yok.

70 liralık kol ile 40 liralık oyunu çıkartıp 20 lira düşmek nasıl bir pazarlama ise..

zaten DH üyeleri aklı başında insanlar bu ürün burada satılmaz gittigidiyor'dan satarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GR1907

quote:

Arkadaşlar aynen dediğiniz gibi yaptım. 2 adet aldım 2nci makinadan kol ve oyunu cıkardım ve bu fiyatı yazdım. Sonuc itibarıyle bu iş ve herkes para kazanmak istiyor yanlışmıyım. Daha iyisini bulabilirseniz sorun yok. Ordan alabilirsiniz.

70 liralık kol ile 40 liralık oyunu çıkartıp 20 lira düşmek nasıl bir pazarlama ise..

zaten DH üyeleri aklı başında insanlar bu ürün burada satılmaz gittigidiyor'dan satarsın.

2.el ürünlerde isteyen herkes istediği fiyatı koyabilir. Bendeki cihazda 2 el değil cihaz çalıştırılmadı bile sadece kutusu açıldı. Sadece kol alacaksınız 2.el fiyatı en iyisi en temizi 50tl desen 425tl yapıyor toplamda. Siz bana 425tlye 0 cihaz bulabilirmisiniz ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GR1907

quote:

2.el ürünlerde isteyen herkes istediği fiyatı koyabilir. Bendeki cihazda 2 el değil cihaz çalıştırılmadı bile sadece kutusu açıldı. Sadece kol alacaksınız 2.el fiyatı en iyisi en temizi 50tl desen 425tl yapıyor toplamda. Siz bana 425tlye 0 cihaz bulabilirmisiniz ?

425'e gerek yok kardeşim biraz forumda bak

390 TAM SIFIRI öyle açtımda kolu aldımda yazmıyor adam.

http://forum.donanimhaber.com/m_75632361/tm.htm

425'e 25 daha ekler rghli 250 gb 2.el slim alınır..

iyi günler..
  • Ben kolsuz olarak 250TL verebilirim. İlgilenir iseniz özel mesaj atınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OtoburPirana

Ben kolsuz olarak 250TL verebilirim. İlgilenir iseniz özel mesaj atınız.

satıldı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.