Şimdi Ara

(indirim yaptım)Satılık Sıfır Ayarında Mouselar. XM1 RGB White, Pulsefire Haste, Viper Mini. vs.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Ekipman Türü #Mouse
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 (indirim yaptım)Satılık Sıfır Ayarında Mouselar. XM1 RGB White, Pulsefire Haste, Viper Mini. vs.

XM1 RGB White.

Mouse u yaklaşık 10 gün kullandım. XM1r aldığımı sanarak almıştım internet üzerinden ama beğenince geri göndermedim. Kaihl GM 4.0 switchleri olan kaliteli bir mouse dur. Orta-büyük boy ellerde claw grip için ideal bir şekli vardır. Sensörü en kaliteli sensörlerden olan pixard pmw3389 dur. Benimki gibi terleyen ellerde hiç kaymayan çok güzel bir dokusu var. Şimdi para lazım olduğu için satma kararı aldım.

Fiyat 450 TL

Pulsefire Haste.

Reddit Mousereview subredditinde adını sıkça görmem dolayısıyla denemek amaçlı aldığım bir mousetur. Mouse u 4 gün kullandım ve çok tatmin olmuştum. Switchlerin hissiyatı çok güzel. Genel olarak kaliteli bir mousetur. Kutusunda gelen gripler ve skatezler kullanılmadı.

Fiyat 300TL

Razer Viper Mini.

Ucuz ama kaliteli bir mousetur. Yine redditte sıkça karşılaşınca şeklini denemek için aldığım bir mouse. Sadece 10 dakika kullanıldı. Elime küçük geldiği için kaldırıp kutusuna koydum. Normalde mouse modlamayı öğrenmek için kullanacağım kutusunda sakladığım bir mouse idi ama satmak icap ediyor.

Fiyat 200TL

Glorious Model O Wireless Siyah.

4 aylık bir süre boyunca kullandım. Üzerinde wraith e sports tan aldığım gripler bulunmakta. Bir sıkıntısı yoktur. Sensörü Bamf sensörüdür yani Pixart PAW 3370 in aynısı. Wireless modeller arasında Fiyat/Performans ürünüdür.

Fiyat 550TL

Hyperx Fury s speed XL mousepad.

3 aylık bir süre boyunca kullandım. Sonrasında yüzeye zarar vermeyecek şekilde güzelce yıkayıp kutusuna kaldırdım. Adında speed geçse de daha çok kontrol mousepad idir. Cs GO Valorant gibi tactical FPS oyunlarında kullanmak için idealdir.

Fiyat 150TL

Vakit bulduğumda resimlerini yükleyeceğim.

Ankara içi elden veya başka şehirlere önce Para sonra kargo şeklinde alışveriş gerçekleştirilecektir.

Ürünlerin hepsi kutulu ve faturalıdır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.