Şimdi Ara

Satılık Sıfır 60GB SSD 90TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
5
Favori
2.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır Disk Boyutu #2.5 inç Arabirim #SATA
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Sıfır Kapalı Kutu Amazondan alınma Silicon Power 60GB SSD -->90TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cakalpup -- 20 Eylül 2019; 10:54:28 >

• silicon power için cyristal disk info program görüntüsü gönderirseniz ilgileniyorum
  • CrystalDiskInfo ile bir ekran görüntüsü alırmısınız.Sağlık Durumu Toplam Yazılan veri v.b. durumları gösterir.Satış Sizin için Daha Rahat olur iyi satışlar.
  • MehmetHAN042 M kullanıcısına yanıt
    Link

Bir kaç farklı bilgisayarda sırf sistemi çalıştırabilmek için kullanılmıştı, o yüzden diske doğru düzgün yazma olmadı desem yeri var.
  • takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat Takip
  • trnkttc T kullanıcısına yanıt
    Öncelikle edepli konuşmasını öğrenin terbiyesizligin lüzumu yok.

Sizin mantiginiza göre 2.5lt kola yerine 200ml kola alanlarda mantıksız.

• link kızdırdıysa sry edepsiz bişey yok arkadaşalr fiyatlardan bi haber aydınlatayım dedim
  • Linkin kizdiracak bir tarafı yok varsa 60gb lik örnek verirseniz daha yerinde olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: cakalpup

hocam kusura bakmayın da verdiğiniz örnek çok alakasız.

kolanın zararlı olduğunu biliyorsunuzdur ancak canınız çekmiştir, bastırmak için en küçük olanı alabilirsiniz. ancak SSD'nin fazlası zarar diye bir şey duymadım hiç.

ya da hemen içmek istiyorsunuzdur kutu veya cam şişedekini alırsınız. 2.5 lt alır almaz kafaya dikeni görmedim.

dışarda yemek yiyorsunuzdur yanına alırsınız kutu kolayı.

2.5 lt ile 200 ml arasında boyut farkı var ayrıca. ancak 60 GB SSD ile 4 TB SSD arasında herhangi bir fark yok, ikisi de 2.5 inç. dışarıdan birebir aynılar. 60 GB üstünü görmeyen, 60 GB üstü SSD takılamayan bir sistem bilmiyorum.

özetle küçük miktarda içecek almak gayet mantıklıdır, birçok neden bulunabilir. ancak sizin bu fiyatınız için mantıklı bir neden göremiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StG 44 -- 12 Kasım 2019; 16:40:1 >

• StG 44 kullanıcısına yanıt
    Hocam disk fiyatlarını ben belirlemiyorum. Eğer teknolojik ürünlerin fiyatlarını biraz takip etmişseniz 60gb ile 120gb ssd lerin fiyatlarının çok yakın olduğunu göreceksiniz.

Piyasadaki veya yurtdışı piyasasındaki 60GB ssd fiyatları ile 120GB ssd fiyatlarını mukayese edebilirsiniz.

İyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakalpup

kapak oldu sanırım... fiyat gayet normal
  • Ama anlatması zor iste

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.