Şimdi Ara

Satılık Sıfır 2.El EVGA Corsair PSU lar 650W 1000W

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
5
Favori
2.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhabalar,
    Elimde sıfır ve eski mining sisteminde kullandığım PSU lar mevcut ortalama 4-6 ay civarında kullanılmıştır, amazon.com dan 2017 sonu itibariyle alınmıştır. Hepside neredeyse sıfırı kadar temizdir. Model ve fiyatları aşağıda belirtilmiştir. Diğer ilanlarımdan bilen arkadaşlar bilir takas ve pazarlık yapmıyorum, ücretsiz kargo olarak gönderebiliyorum.

EVGA 650 G3 --> 499TL

EVGA 1000 GQ --> 900TL Sıfır Poşeti Koruma Bandı Üzerinde

Corsair RM650X --> Satıldı

EVGA 750 G3 Sıfır Poşeti Koruma Bandı Üzerinde -->Satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cakalpup -- 16 Ocak 2020; 9:4:27 >

• Evga G3 750W sıfır kutulu PSU için ücret gönderilmiş olup kargonun tarafıma ulaşması beklenmektedir
  • Solid State Disk kullanıcısına yanıt
    Kargoya verilmiştir.
    İyi günlerde kullanın.
  • Ürün elime ulaştı. Tıpkı ilânda belirtildiği gibi sıfır olup jelatinleri dâhi üstündeydi.
    Testlerini gerçekleştirdim, gâyet güzel bir güç kaynağı.

Alışveriş boyunca tüm sorularımı sabırla cevaplayan bu yönde beni mutmain eden cakalpup hocama çok teşekkür ederim

Satılık Sıfır 2.El EVGA Corsair PSU lar 650W 1000W

• Solid State Disk kullanıcısına yanıt
    Tekrar hayırlı olsun hocam
  • Fiyat takip.
    indirim beklerken zam gelmiş fiyatlara :)
  • Brawilyon kullanıcısına yanıt
    Haklısınız ama şu devirde zam gelmeyen şey mi var, üstüne üstlük yurtdışı ürünlerin kargosu o kadar arttıki gerçekten eski zamanları mumla arıyoruz artık :(
  • EVGA 750 G3 kaça gitti?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.