Şimdi Ara

SATILIK SIFIR 2 ADET LENOVO ALL IN ONE PC DEN ÇIKMA KLAVYE MOUSE SET (ÜCRETSİZ KARGO)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
2
Favori
2.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Burdan satın almış olduğum
    https://www.hepsiburada.com/lenovo-v410z-intel-core-i5-7400t-4gb-500gb-radeon-530-freedos-21-5-fhd-all-in-one-bilgisayar-10r5000btx-p-HBV00000CIFDA?magaza=teknoraks

Satılık Lenovo marka all in one pc den kalan kablolu klavye mouse set satılıktır. Müşterim kablosuz klavye mouse set istediği için boşa düşmüştür.
    Ürün aşağıdaki linktedir
    https://m.trendyol.com/lenovo/4x30l79920-kb-mice_bo-essential-wired-combo-p-2626090?boutiqueId=187727&gclid=CjwKCAjw0JfdBRACEiwAiDTALhhvw2j2SRgL20nN-Z_XfVVd_EWwj8ii6KzKPAfIuFl0pF6rOObaIhoCh84QAvD_BwE

Kargo Dahil Satış Fiyatım : 130---115 TL

Aras Yada Yurtiçi Kargo ile ücretsiz yolluyorum.

SATILIK SIFIR 2 ADET LENOVO ALL IN ONE PC DEN ÇIKMA KLAVYE MOUSE SET (ÜCRETSİZ KARGO)SATILIK SIFIR 2 ADET LENOVO ALL IN ONE PC DEN ÇIKMA KLAVYE MOUSE SET (ÜCRETSİZ KARGO)SATILIK SIFIR 2 ADET LENOVO ALL IN ONE PC DEN ÇIKMA KLAVYE MOUSE SET (ÜCRETSİZ KARGO)
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.SATILIK SIFIR 2 ADET LENOVO ALL IN ONE PC DEN ÇIKMA KLAVYE MOUSE SET (ÜCRETSİZ KARGO)SATILIK SIFIR 2 ADET LENOVO ALL IN ONE PC DEN ÇIKMA KLAVYE MOUSE SET (ÜCRETSİZ KARGO)SATILIK SIFIR 2 ADET LENOVO ALL IN ONE PC DEN ÇIKMA KLAVYE MOUSE SET (ÜCRETSİZ KARGO)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smrt_Sistem -- 18 Ekim 2019; 17:2:42 >

• Çalıştığım kurum full bu klavyelerden kullanıyor. Çok sağlam bir klavye. Hem yazma hissi harika, hem de kaliteli. Alan üzülmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akstrev

Çalıştığım kurum full bu klavyelerden kullanıyor. Çok sağlam bir klavye. Hem yazma hissi harika, hem de kaliteli. Alan üzülmez.
    Aynen çok kaliteli bir klavye yorumunuz için teşekkür ederim.
  • Mouse'yi bilmem ama aynı klavye benim laptopum'da var 4 yıldır sapasağlam alan üzülmez bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keymert

Mouse'yi bilmem ama aynı klavye benim laptopum'da var 4 yıldır sapasağlam alan üzülmez bence.
    Mouse da klavye kadar kaliteli sıkıntısız stabil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smrt_Sistem -- 19 Kasım 2018; 7:58:27 >
  • PM Atıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakanKilla

PM Atıldı
    cevaplandı
  • 1 Set Klavye Mouse adamın1i nickli arkadaşımıza satılmıştır. Hayırlı Uğurlu Olsun. İyi günlerde kullanın
  • Smrt_Sistem kullanıcısına yanıt
    ilginiz için teşekkür ederim. Ürünün gelmesini bekliyorum.
    iki taraf içinde hayırlı uğurlu olsun.

saygılar
  • Tek mouse satışınız var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OSINOS

Tek mouse satışınız var mı ?
    Set olursa iyi olur ama lazımsa tek olarak ta verebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smrt_Sistem

Set olursa iyi olur ama lazımsa tek olarak ta verebilirim

Alıntıları Göster
    Anladım , tek mouse için fiyatınız nedir peki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: OSINOS

Anladım , tek mouse için fiyatınız nedir peki..

Alıntıları Göster
    50 TL olur.
  • Ürün cukleski nickli arkadaşımıza satılmıştır.
  • Hocam elinizde hiç kaldı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Decent

Hocam elinizde hiç kaldı mı?
    Yok maalesef
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.