Şimdi Ara

SATILIK Sennheiser HD300

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2
Cevap
0
Favori
161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 SATILIK Sennheiser HD300
    Sennheiser HD300. Kutusu açıldıktan sonra birkaç kez kullanıldı. Mükemmel bir kulaklık. Neden satıyorum diye soracak olursanız telefonumun ses çıkışı yeterince iyi olmadığı için kulaklığı tam performansıyla kullanamıyorum. Oyunlarda da performansı harika, düşmanın nerede olduğunu net olarak ayırt edebilirsiniz.
    Ürün garantiden değişimle gelen sıfır kutulu üründür. Ben açıp birkaç defa kullandım. Süngerleri deri, terletmez ve rahatsız etmez. Mikrofonu yok. Bir sorun olursa GARANTİSİ 2022 NİSAN AYINA KADAR DEVAM EDİYOR. Daha önce sennheiser kullandıysanız bilirsiniz ki sizden kaynaklı olmayan sorunlarda teknik servis direkt olarak sıfır kutulu ürün gönderiyor. Faturası ve kutusunu da vereceğim. Sorularınız için mesaj atabilirsiniz. Teklife göre takas düşünebilirim.
    fiyat: 280 tl
    SATILIK Sennheiser HD300SATILIK Sennheiser HD300SATILIK Sennheiser HD300SATILIK Sennheiser HD300SATILIK Sennheiser HD300
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 280 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 12 Ocak 2023 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.