Şimdi Ara

Satılık Sapphire RX VEGA 64 Liquid Cooling ve Zotac 1080 Ti AMP Extreme Core Edition

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
1.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Satılık Sapphire RX VEGA 64 Liquid Cooling ve Zotac 1080 Ti AMP Extreme Core Edition
    Arkadaşlar merhaba;

SAPPHIRE AMD RX VEGA 64 Liquid Cooled

Sıfırı kadar temiz sadece 1-2 ay kullanıp daha sonra kutusuna kaldırdığım Sapphire RX VEGA 64 Liquid Cooling kartım satılıktır. Hiçbir şekilde vakit ayıramadığım için satıyorum. Diğer bilgisayar parçalarımı da vakit bulduğum en kısa zamanda satacağım. Kartımın oyun performansı muazzamdır. Oldukça sessiz çalışmaktadır. Uzmanlar bilgisayardan almıştım. Fatura tarihi 18.10.2017'dir. Garantisi devam ediyor. Mining, overclock veya biosmod gibi işlemler yapılmamıştır. Türkiye'nin heryerine kargo tarafıma aittir. Amasya merkezde kartı çalıştığım yerde elden alabilirsiniz. Bu kartı düşünüyorsanız boş yere sıfırına para ödemeyin. Kartıma her türlü kefilim almayan pişman olur. Fiyat 4000 TL'dir.

Satılık Sapphire RX VEGA 64 Liquid Cooling ve Zotac 1080 Ti AMP Extreme Core EditionSatılık Sapphire RX VEGA 64 Liquid Cooling ve Zotac 1080 Ti AMP Extreme Core EditionSatılık Sapphire RX VEGA 64 Liquid Cooling ve Zotac 1080 Ti AMP Extreme Core EditionSatılık Sapphire RX VEGA 64 Liquid Cooling ve Zotac 1080 Ti AMP Extreme Core EditionSatılık Sapphire RX VEGA 64 Liquid Cooling ve Zotac 1080 Ti AMP Extreme Core Edition

ZOTAC 1080Ti AMP EXTREME CORE EDITION

Sadece ve sadece 2 gün kasada takılı kalmış sıfırdan hiçbir farkı olmayan ZOTAC 1080Ti AMP EXTREME CORE EDITION ekran kartım satılıktır. Abartmıyorum sıfır kokusu üzerindedir. Performans ve sessizlik anlamında en baba 1080Ti'lerden biridir. Sticker bile kullanılmamıştır. Kart Vatan Bilgisayardan alınmış olup adıma faturalıdır. Garanti belgesi mevcuttur. Fatura tarihi 17.12.2017'dir. Fiyat 4.299 TL'dir. Abartılmadığı sürece pazarlık teklifine açığım. Kargo Türkiye'nin her tarafına bana aittir. Fiyata yorum yapmadan önce sıfır fiyatlarına bakmanızı öneririm.

Satılık Sapphire RX VEGA 64 Liquid Cooling ve Zotac 1080 Ti AMP Extreme Core Edition
    Satılık Sapphire RX VEGA 64 Liquid Cooling ve Zotac 1080 Ti AMP Extreme Core EditionSatılık Sapphire RX VEGA 64 Liquid Cooling ve Zotac 1080 Ti AMP Extreme Core EditionSatılık Sapphire RX VEGA 64 Liquid Cooling ve Zotac 1080 Ti AMP Extreme Core Edition

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 4299 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Amasya, Merkez Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Fiyat nedir diye soruyorum hep ama sonra sorduguma pisman oluyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _İZ BIRAKAN_

Fiyat nedir diye soruyorum hep ama sonra sorduguma pisman oluyorum
    Yıllardır Nvidia kullanan biri olarak şu kartı gerçekten denemek istiyorum ama nedendir bilinmez GTX 1080 Ti'den bile daha fazla fiyat çekiliyor, hemde performansı ondan düşük olmasına rağmen.
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Hocam sizce fiyatı ne olmalı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kloroform

Hocam sizce fiyatı ne olmalı?
    3000-3500 arası olmalı hocam. Bayadır 2.el sitelerinde takip ediyorum 3900'e ve 4500'e iki ilan var sıvı soğutmalı vega için ikiside 3 aydır satamıyor kartlarını.
  • Yok hocam oyle deme 4k da yeni driverlarla geciyor cogu oyunda 1080tiyi 4k da, 2k ve 1080 de geride kaliyor gecen bi sitese baktim nisan ayi driverlariyla. suan belki daha iyidir bence en az 4000 tl olmali.daha dogrusu 1080ti fiyatindan 300 400 az olmali ama sivi sogutmali oldugu icin o farkida kapatmali derim ben.cok guc cekmese ve psu um yetecek olsa alicam vallahi amd ye bayiliyorum 580 lerin tadi damagimda halen :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _İZ BIRAKAN_ -- 9 Eylül 2018; 21:8:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar satılmazsa gerekli indirimleri yapacağım. Ama 3500 Tl gibi bir rakam bu kart için haksızlık oluyor. Kartıma her türlü kefilim. Diğer PC parçalarım da yakın zamanda satışta. En üst ekran kartlarını hep merakımdan alır denerim. 1080 Ti ve 1070 Ti de aldım. İkisi de sadece 2 gün kullanıldı. Vakit bulursam onları da fotoğraflayıp ilana çıkacağım. Piyasayı çok takip edemiyorum. O yüzden kusurum olursa affedin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kloroform -- 9 Eylül 2018; 18:44:35 >
  • Gtx 780 de r9 390dan daha iyiydi ciktigi zamanlarda ben 3 tane vega satiyordum 2sini sattim birini sakliyorum gercekten cok iyi kart para lzim degilse satma 2 3 yil sonra bu kart gene degerli olacak gtx 1080d tidan tek sikinti cok gec update geliyor bu sefer atiyorum 1080 tidan iyi oldugu donem cok eskimis olmaz ins.

• BuFFeT B kullanıcısına yanıt
    Güzel yorumun için sağol hocam. Doktora yapıyorum ve gerçekten ilgilenemiyorum. Yoksa 2000 yılından bu yana hep ekran kartı alır denerim. Hastalık benimkisi. 1080 Ti de var ama sırf merakımdan 1070 Ti dahi aldım. 1070 Ti aralarında eziliyor ama o bile fiyatına göre iyi kart. Şahsım adına sessiz olmayan ve soğutması iyi olmayan hiçbir kartı almam. Elimdeki VEGA 64 bu konuda çok iyi.

• Kloroform kullanıcısına yanıt
    Hangi güç kaynağını kullanıyorsunuz ?

• MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    Xigmatek Vector S 1050w. Oldukça iyi bir güç kaynağıdır. Hem sessiz hem de amper değerleri çok iyi.

• Kloroform kullanıcısına yanıt
    İşi sağlama almışın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.