Şimdi Ara

Satılık Sapphire R9 280 Dual-X 350 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bolu İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Satılık Sapphire R9 280 Dual-X 350 TL
    Uzun zamandır takip etmeme rağmen uğraşıpta üye olmamıştım. Nasip ekran kartını satarkenmiş.

1,5 sene önce Vatan Bilgisayar'dan aldığım Sapphire R9 280 Dual-X ekran kartım satılıktır.
    Son derece iyi kullanılmıştır. Kutu içeriği tamdır. Faturasını aramama rağmen bulamadım.
    Siz faturası yokmuş gibi düşünün ama bulursam mutlaka yanında vereceğim.
    Kesinlikle overclock edilmemiştir. Coil whine tarzı bir şey kesinlikle yoktur.
    Sürekli olarak kesintisiz güç kaynağına bağlı psu ile kullanıldı.

İstediğim fiyat 350 TL (Pazarlıksızdır)
    Kargo masrafları tarafıma aittir.
    Önce ödeme sonra kargo şeklindedir.
    Tekliflerinizi P.M. olarak iletebilirsiniz.
    Önemli Not: Kart son derece iyi kondisyondadır. Genede eğer aldıktan sonra kafanıza yatmaz ise
    çalışır/hasarsız durumda kargodan elime ulaşan kartımın parasını geri iade ederim.
    ( makul ve herkesçe kabul edilebilir bir sebep göstermeniz dahilinde elbette).

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır. Satılık Sapphire R9 280 Dual-X  350 TL Satılık Sapphire R9 280 Dual-X  350 TL Satılık Sapphire R9 280 Dual-X  350 TL
    Fiyat : 350 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 8 Ekim 2016 Satıldığı Şehir : Bolu Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Referansınız yok yeni üye olmuşsunuz. Referanslı ve forumda aktif üyelere önce kargo sonra ücret şeklinde satsanız daha güvenilir olur. Sizi tenzih ederim, maalesef forumda birçok dolandırıcı mevcut
  • Foruma hoş geldiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gittigidiyordan satış var mı?
  • Herkese selamlar.

Ruhsuz Pinokyo arkadaş için şimdilik rezerve ettim. Evet aslında hiç msjim yok ama yıllardır takip ederim bu forumu taaa el yapımı projeksiyon makinesi projesi vardı. Sanırım sene 2004 veya 2005 teydi. O zamandan beni takip ettim ama hiç mst atmamistim.

Hiç msjim olmadığı içinde bende makul bir sebeple olursa iade alırım diye kendimce bir şey ekledim. Eğer arkadaş almaz sa gittigidiyordan gönderebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakkalamca14 -- 8 Ekim 2016; 12:10:51 >
  • Kart satılmıştır arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: bakkalamca14

Kart satılmıştır arkadaşlar.

Madem satıldı ilanı neden güncelleme gereği duydunuz?
  • Nasıl satildı konumuna getirecegimi bulamiyorum.sanırım en iyisi ilanı kaldırmak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.