Şimdi Ara

[SATILIK] Sapphire Nitro R9 380x 4gb 256 bit (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
14.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 senedir guncellemeye de usenmiyor adam.
    Buyrun kart buradan alinir https://forum.donanimhaber.com/sapphire-r9-380x-nitro-4gb--141440025

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir Wilde -- 31 Aralık 2019; 16:25:31 >
  • aynen bro
  • urun bende olsa max 400 e ilan acardim cabuk gitsin diye 375 filan yapardim gerci gercek ederi max 350 400 kusure rx470 alinabilir rx570 le arasinda pek farkta yok okadar
  • aynen hocam,köre göz dilsize söz olacak bir yorum çok doğru
  • Bu kart ne zaman, kaça satılacak, kim alacak cidden merak ediyorum.
  • 3. sezon fainalinde hocam,ben de beklemedeyim
  • O kadar tartisma , yorum vs üzerinden gecen 2 yil ayrica karti 600 e bile satamamis olmaniz , yani 2 yil önceki 600 le simdiki 600 zaten bir degil hocam kart sizin pencerenizden baktigimda ölü fiyata gidecek artik , hayirlisi olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio90

O kadar tartisma , yorum vs üzerinden gecen 2 yil ayrica karti 600 e bile satamamis olmaniz , yani 2 yil önceki 600 le simdiki 600 zaten bir degil hocam kart sizin pencerenizden baktigimda ölü fiyata gidecek artik , hayirlisi olsun
    Kendi malını altın olarak görüpte yazabildiği en yüksek rakamı isteyen insanlar anca böyle ilan vermeye devam ederler ellerinde kalır ürünleri. İlanın ilk yayınlanma tarihine baktım hala satılmamış olması buna işaret zaten. Altın muamelesi yapıyor kartına.
  • Aynen bro

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • teklifim 375
  • Yok teşekkürler.Diğer yazdığın başlıklarda verdiğin teklifi kabul eden çıkar belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: inciwetrust35

Yok teşekkürler.Diğer yazdığın başlıklarda verdiğin teklifi kabul eden çıkar belki
    hacı fiyatı 950 liraydı, enflasyon dolar altın bunları düşününce 1300tl civarında olması lazım siz çok düşürmüşsünüz 650 nedir aman tanrım !!
  • Ne?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.