Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

<< SaTıLıK >> Sapphire HD4830 1GB 256 BIT --- !! SATILDI !!!

9
Cevap
0
Favori
1.242
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Ekran Kartı >> << SaTıLıK >> Sapphire HD4830 1GB 256 BIT --- !! SATILDI !!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      10313 Mesaj
      Referanslar: 390

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      10 Ekim 2009 20:03:12 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
      - 12.04.2009 Gol.d Bilgisayar Faturalı.

- Kutusu yer tutmasın diye çöpe atılmış fakat içeriği Eksiksiz(tv out kablosu, dvi to hdmi dönüştürücü, dvi to vga dönüştürücü , CD'si kitapçığı vs.)

- Gayet Sessiz, Sıfır Ayarında Tertemiz(6 aydır kasadan hiç çıkmadı), Hızaşırtma hiç uygulanmamıştır.Kuzenim, aldığı haftanın ertesi HD4890 alıp bunu bana satmıştı, ilk kullanıcısıyım denilebilir.

- 1GB'lık belleği ile GTA 4 gibi yüksek bellek isteyen oyunlarda çok avantajlı, ayrıca psu yetmez diyenler için neredeyse hiç kullanılmamış Cooler Master 500W Psu sadece 80TL.

Satış Nedeni; Tüm parçalarımı satıyorum, Laptop'a geçiş yapacağım.

İçerik: Sürücü CD'si, Dvi to Vga Dönüştürücü, Dvi to HDMi Dönüştürücü, Tv Out kablaları, Kitapçık, Fatura , Korumalı Poşeti

Fiyat : 155TL. 145 son fiyattır, 10 kuruş inmeyecektir. Uygun fiyata kargo yaplacaktr.

135TL ye 512mb versiyonları satılyor , fiyatın gayet uygun olduğu kanaatindeyim.

Takas Seçeneği: Mevcut değil.

Resmi sitesi:

http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?psn=000101&pid=211

Arka kısmı resmi sitesinde farklı görünüyor foto çekeyim dedim webcam ile :) Sitedekiler tek slot, bendeki çift slot kaplıyor...

Temsili Resim;

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 11 Ekim 2009; 21:49:47 >

|
      |

Ne güzel komşumuzdun sen || Fahriye abla

ALIŞVERİŞten UZAK DURULMASI GEREKENLER;
      Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.

• Binbaşı
      1760 Mesaj
      Referanslar: 66

Katılım Zamanı
      03 Eylül 2007

08 Ekim 2009 00:27:48
      ooo kimler gelmiş koray hoş geldin,sınavlar nasıldı.........

hayırlı satışlar bu arada.
      |
      |

• Yarbay
      10313 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      08 Ekim 2009 00:33:29 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: jakooo23

ooo kimler gelmiş koray hoş geldin,sınavlar nasıldı.........

hayırlı satışlar bu arada.

Hoşbulduk, fazla kalmıycam inşallah, sınavlar iyi olaydı buralardaydım yine de, 4 yıllık dandik bi mühendisliği 7 ye uzatınca artık forumu bırakmam gerektiğini anladım Forumu takip edicem diye kaç sınava girmedim kimbilir
      |
      |

Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.
    • Yüzbaşı
      531 Mesaj
      Referanslar: 25

Katılım Zamanı
      20 Ağustos 2007

10 Ekim 2009 22:04:07
      arkadaşa iki ürün için 200 lira + 1 gb 667 mhz kingston ram teklif ettim ama o kadar paran varsa o kadarlık ürün al gibi bi cevapla karşılaştım... almayı düşünen arkadaşlara bi faydası olur umarım
      |
      |

en büyük referansım ALLAH korkusu
      sorunlu alışveriş "yasinonline"
    • Yarbay
      10313 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      10 Ekim 2009 22:42:53 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: carloska

arkadaşa iki ürün için 200 lira + 1 gb 667 mhz kingston ram teklif ettim ama o kadar paran varsa o kadarlık ürün al gibi bi cevapla karşılaştım... almayı düşünen arkadaşlara bi faydası olur umarım

Okuduğunu anlamakta güçlük çeken insanlara karşı bu kadar sabırlı olabiliyorum, ayrıca özelde konuşulan konuyu buraya yazarak yaptığınız terbiyesizlik ve ilk mesajınızda 235TL istediğim ve pazarlık olmayacağını kocaman yazdığım iki ürüne 200 TL param var olur mu gibi acıtasyonlu mesajınıza da cevap vermek zorunda değildim.

İlana pazarlık etmeyeceğimi uygun fiyat verdiğimi yazdığım halde gereksiz saçma ısrarınızı kabul etmek zorunda mıyım? Mesajınıza cevap vermek zorunda mıyım? İlla cevap isterseniz gayet güzel hattta az bile yazdım :) 200TL paranız varsa 200TL ye de gayet performans alınabilecek ekran kartı ve psu bulabilirsiniz. 350w sıfır psu 60 lira , 140 liraya da güzel bir ekran kartı alabilirsiniz taksitle. Paran neyse onu alacaksın tabi ki. TAkas yok dememe rağmen 1gb ram yazmışsınız, pc yi satıyorum laptopa geçeceğim yazmışım ilana, 1gb ram i nereye takacağım?

Böyle bencil ve istediği olmayınca çocuk gibi buraya mesaj yazacak insanlarla zaten alışveriş yapmam, 190a ikisini veririm ama size 250ye de satmıyorum. İyi geceler.
      |
      |

• Yarbay
      7381 Mesaj
      Referanslar: 242

Katılım Zamanı
      29 Aralık 2004

10 Ekim 2009 22:47:57
      quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

quote:

Orijinalden alıntı: carloska

Okuduğunu anlamakta güçlük çeken insanlara karşı bu kadar sabırlı olabiliyorum, ayrıca özelde konuşulan konuyu buraya yazarak yaptığınız terbiyesizlik ve ilk mesajınızda 235TL istediğim ve pazarlık olmayacağını kocaman yazdığım iki ürüne 200 TL param var olur mu gibi acıtasyonlu mesajınıza da cevap vermek zorunda değildim.

İlana pazarlık etmeyeceğimi uygun fiyat verdiğimi yazdığım halde gereksiz saçma ısrarınızı kabul etmek zorunda mıyım? Mesajınıza cevap vermek zorunda mıyım? İlla cevap isterseniz gayet güzel hattta az bile yazdım :) 200TL paranız varsa 200TL ye de gayet performans alınabilecek ekran kartı ve psu bulabilirsiniz. 350w sıfır psu 60 lira , 140 liraya da güzel bir ekran kartı alabilirsiniz taksitle. Paran neyse onu alacaksın tabi ki. TAkas yok dememe rağmen 1gb ram yazmışsınız, pc yi satıyorum laptopa geçeceğim yazmışım ilana, 1gb ram i nereye takacağım?

Böyle bencil ve istediği olmayınca çocuk gibi buraya mesaj yazacak insanlarla zaten alışveriş yapmam, 190a ikisini veririm ama size 250ye de satmıyorum. İyi geceler.

Ben alayım 190 a ikisini o zaman
      |
      |

Emekli komutan...

• Yarbay
      10313 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      10 Ekim 2009 23:02:03 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: ozgboy

Ben alayım 190 a ikisini o zaman

Mesela

Baba parasnı öyle har vurup harman savuramıyoruz inşallah kazanınca o fiyatlara da satarız 2. elleri :)
      |
      |

• Yüzbaşı
      531 Mesaj
      Referanslar: 25

Katılım Zamanı
      20 Ağustos 2007

11 Ekim 2009 00:43:40
      seviyen bozuk arkadaşım ne dim sana ben şimdi... acıtasyon macıtasyon ne geveliosun anlamadım... ben sana verebileceğim fiyatı söyledim olmazsa olmaz de ne aşağılamaya çalışıyosun....
      |
      |

en büyük referansım ALLAH korkusu
      sorunlu alışveriş "yasinonline"
    • Yarbay
      10313 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      11 Ekim 2009 21:51:58 Konu Sahibi
      kart " Falex " kullanıcı adlı Fatih kardeşime satılmıştır, güzel günlerde kullansın.
      |
      |

• Binbaşı
      1120 Mesaj
      Katılım Zamanı
      17 Mart 2007

Durum
      Forumda değil

11 Ekim 2009 21:52:42
      Teşekkür ediyorum abicim.
      |
      |

Referans:bigbenbil, vgulgec, Beycoast, sinan_54,Erdemliol, Goofy17, scerit, cengiz_vga, sugarcocuk1, Eczanet, Plextor, vanted
Reklamlar
haberler
nice türkiye
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.