Şimdi Ara

Satılık samsung u900 telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kozmetik olarak iyi durumdadır siyah renktir garantisi bitmiştir. resimleri akşam eklemeye çalışacağım istediğim fiyat 180 lira.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Satılık samsung u900 telefon

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Bende de aynı cihazdan var dostum.malesef fiyatın biraz fazla.Her ne kadar klass ve kaliteli bir cihaz olsa da (5 MP'lik kamerası gerçekten çok kaliteli) dokunmatik sektörü öldürdü bu telefonu.130-140 arası satarsan bence iyidir
  • Hocam inanın amacım burda insanların işini bozmak ya da kazıkcı durumuna düşürmek değildirNe yazık ki forumdan birileri benim hakkımda haddini aşan açıklamalarda bulunduğundan onlarada bir cevap niteliğinde şu linkleri paylaşmama izin verin.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-cep-akilli-telefon-temiz-kullanisli-samsung-u900-takas-olur-150-tl-47338624/detay/
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-cep-akilli-telefon-acill-cok-temiz-kutusuylan-0-ayarinda-49955502/detay/
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkcombil

Hocam inanın amacım burda insanların işini bozmak ya da kazıkcı durumuna düşürmek değildirNe yazık ki forumdan birileri benim hakkımda haddini aşan açıklamalarda bulunduğundan onlarada bir cevap niteliğinde şu linkleri paylaşmama izin verin.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-cep-akilli-telefon-temiz-kullanisli-samsung-u900-takas-olur-150-tl-47338624/detay/
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-cep-akilli-telefon-acill-cok-temiz-kutusuylan-0-ayarinda-49955502/detay/

Benim ilanla Alakayı çözemedim başkalarına mesaj vermenin her neyse her türlü fiyat linkine saygımız var isteyen istediği fiyata satar pahalı satıyorsa kımse teklıf vermez olur biter

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Geç oldu ama cevabınızı bugün gördüm.bazı uyanık şahsiyetler fiyatlar hakkındaki yorumlarıma piyasayı bilmiyor,kötü niyet güderek fiyat kırmaya çalışıyor falan gibisinden yorumlarda bulunmuş ve sizin ilanınızında içinde bulunduğu birkaç ilan linkini de yayımlayıp adamın yaptıklarına bak tarzında yorumlarda bulunmuşlardı.Ben ise sadece tek bir siteye girdim ve piyasa ne haldeymiş onlara cevaben linkler yayımladım.Bu tabi sadece sizin ilanınıza özel değil.Kimin linkini verdilerse onlara da aynı cevapları yazdım.Donanımhaber baktı adamlar haksız yere karalama kampanyası başlatmışlar kaldırdılar konularını işte böyle çözüldü.Bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkcombil

Geç oldu ama cevabınızı bugün gördüm.bazı uyanık şahsiyetler fiyatlar hakkındaki yorumlarıma piyasayı bilmiyor,kötü niyet güderek fiyat kırmaya çalışıyor falan gibisinden yorumlarda bulunmuş ve sizin ilanınızında içinde bulunduğu birkaç ilan linkini de yayımlayıp adamın yaptıklarına bak tarzında yorumlarda bulunmuşlardı.Ben ise sadece tek bir siteye girdim ve piyasa ne haldeymiş onlara cevaben linkler yayımladım.Bu tabi sadece sizin ilanınıza özel değil.Kimin linkini verdilerse onlara da aynı cevapları yazdım.Donanımhaber baktı adamlar haksız yere karalama kampanyası başlatmışlar kaldırdılar konularını işte böyle çözüldü.Bilginize

dostum bence gereksiz yorumları yapmasan bence kimse sana bişi demez. :)) forumda ilan açan kişi hangi telefonun ne kadar piyasası oldugunu bilmiyor mudur sence ? sen bile bilebiliyorsan herkesin elinin altında internet var herkes bilebilir ;) onun için bence boşuna nie zahmete giriyorsun msj atarak konulara ;) keyfine bak alacaksan al almıcaksan another topic yani ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.