Şimdi Ara

SATILIK SAMSUNG J7 PRO 32GB ÇOK UYGUN FİYATA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Teknosa'dan satın aldığım SAMSUNG J7 PRO 32GB Samsung Türkiye garantili telefon satılıktır.
    Ürünü daha önce satın almama rağmen Şubat 2019'a kadar yedek telefon olarak beklettim. Z3 Compact telefonum arızalandığında annemin kullandığı Mi6'yı kendime alıp ona J7 Pro'yu teklif ettim. J7 Pro'ya alışamadığını söyleyince Mi6'yı geri verdim.

En az 6 GB RAM'e sahip bir telefon aradığım için j7 proyu ihtiyacı olan bir arkadaşımıza satmak ya da mi6 vb 6GB ya da 8GB rame sahip iyi durumdaki Android telefonlar ile takaslamak istiyorum.

SAMSUNG J7 PRO 32GB forumdaki Teknosa sıcak fırsat konusundan satın almıştım. O zamanki fatura bedelleri 1600 lira iken daha uygun bir fiyata satın almıştım.

Düşündüğüm fiyat 1200 TL. Faturası, şarj aleti (hiç kullanılmadı) ve Case4U çok kaliteli kılıf ile göndereceğim.
    Düşünen olursa garantisiz çok iyi durumda (Lineage OS yüklü) Z3 Compact telefonum için de görüşebiliriz.

Lütfen tekliflerinizi PM üzerinden iletin.

• En son güncellenebileceği android sürümü nedir? Şuan cihazdaki android sürümü nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım 8.1 alıyor şu an. 9.0 alacağı da söyleniyor. Cihazı başka bir arkadaşımız almak istediği için paketlemiştim. Sonra satış işlemi hesabındaki bir sorun nedeniyle tamamlanmadı. Mevcutta hangi sürüm olduğunu hatırlamıyorum. Muhtemelen Oreo vardır.
  • fatura tarihi Temmuz 2018.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.