Şimdi Ara

SATILIK SAMSUNG GALAXY S3 TELPA GARANTILI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
2.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • son 3 gündür attığım pm ve maillere cevap vermiyorsunuz. Ama ilanı güncelliyorsunuz. İlginç!!!

Bilmek isteyenler için edit: Pazar günü sanalpazar üzerinden almak için anlaştık. Ne ilan açan var, ne de pm ve maillere cevap veren. hala almak için cevap bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanalexpress -- 31 Aralık 2013; 13:19:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanalexpress

son 3 gündür attığım pm ve maillere cevap vermiyorsunuz. Ama ilanı güncelliyorsunuz. İlginç!!!

Bilmek isteyenler için edit: Pazar günü sanalpazar üzerinden almak için anlaştık. Ne ilan açan var, ne de pm ve maillere cevap veren. hala almak için cevap bekliyorum.

ortada anlasma falan olmadı yurtdısında oldugum ıcın sanalpazar ve hesaplarımı takip etme problemi yuzunden kardesimle gorusup size donecegimi soyledim sadece insanların kişisel problemleri olabilir ki cevap verememisim ilanıda kardesimin guncellemesini istedim cihaz kendisinde yani turkiyede oldugu için farklı yerlere cekmeyin lütfen.
  • görüşüp dönmenin bu kadar uzun olmasını beklemiyordum. Sonuç olarak görüştüyseniz pm ile son durumu bildirmenizi rica ederim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.