Şimdi Ara

SATILIK SAMSUNG GALAXY ADVANCE I-9070P NFC MODELİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kastamonu
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba eşimin kullandığı 2 aylık başarı çıkışlı galaxy s advance I9070P nfc özellikli telefonunu satıyorum.NFC özelliği ile dokunarak telefondan telefona bilgi transferi diye biliyorum. ayrıca s3 mini ile aynı özelliklere sahiptir. telefon işlemci olarak çift çekirdek olup 1 gb ramli modeldir. full kutu içeriği ile yollanacaktır
    İSTENEN FİYAT 650 TL DİR. Türkiye ürünü olduğu için kapanma riski yoktur. ekran koruyucu ve kılıfla kullanılmıştır.
    İSTERSENİZ SEVDİĞİNİZE HEDİYE EDİN KUTULU OLDUĞU İÇİN SIFIR ŞEKİLDE VEREBİLİRSİNİZ.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: saay

Merhaba eşimin kullandığı 2 aylık başarı çıkışlı galaxy s advance I9070P nfc özellikli telefonunu satıyorum.NFC özelliği ile dokunarak telefondan telefona bilgi transferi diye biliyorum. ayrıca s3 mini ile aynı özelliklere sahiptir. telefon işlemci olarak çift çekirdek olup 1 gb ramli modeldir. full kutu içeriği ile yollanacaktır
    İSTENEN FİYAT 650 TL DİR. Türkiye ürünü olduğu için kapanma riski yoktur. ekran koruyucu ve kılıfla kullanılmıştır.
    İSTERSENİZ SEVDİĞİNİZE HEDİYE EDİN KUTULU OLDUĞU İÇİN SIFIR ŞEKİLDE VEREBİLİRSİNİZ.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

PM..
  • cevaplandı
  • satılmıştır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.