Şimdi Ara

SATILIK SAMSUNG 932NW 19' LCD MONİTÖR(FİYAT DÜŞTÜ 190TL)(SATILMIŞTIR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 19 AĞUSTOS 2008 exa faturalı monitörüm satılıktır. kesinlikle ölü pixel, çizik vs. hata yoktur. kutu ve içeriği mevcuttur. istediğim rakam 220>200>190 liradır.takas düşünmüyorum

SATILIK SAMSUNG 932NW 19' LCD MONİTÖR(FİYAT DÜŞTÜ 190TL)(SATILMIŞTIR)
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tstdrvr -- 15 Mayıs 2009; 19:51:58 >

• yav dvi yok, d-sub bağlantı, ikinci el bir de, ne özelliği var da ikinci eli 220 ,bilmediğim birşey varsa ben de aydınlanayım.

ikinci elde ekran kartı ve monitör almak imkansız gibi resmen:) 22" daha iyi özelliklere sahip lcd nin sıfırı 276TL, kargo dahil ve taksit de var..
  • sen diyosan doğrudur ne var ne yok beleşe veriyorum sıkıştığım için alan yok buda sana pahalı geldiyse haklısın demekten başka bişey gelmiyo elimden
  • quote:

Orjinalden alıntı: kiloverecegim

bu fiyata bu urunun satılması çok zor

bende de 940 bw var demek ki 270 tl 'ye falan satmam lazım bunun fiyatı böyleyse...

hocam ederi nedir sizce? sıfırı 280 lira olan bi ürün için 200 lira çok mu yani? artı gönderdiğim kişi en ufak bi hata bulursa anında iade alırım bunu sıfır parça satan yerler yapıyor mu peki?
  • doğrudur belki fiyatlar güncellenmiyodur zaten bende nette fiyat araştırması yaparken sıfırına rastlayamadım ama mersin media markt'de sıfırı şu an 280 TL'dir. isteyen gider 933nw alır 230TL'ye, isteyen sıfır 932nw alır 280 TL'ye, isteyen de gelir benden alır 200 TL'ye fazla uzatmaya gerek yok herşey açık zaten
  • Hocam 160 gb codegen 2,5" harici disk + 512 mb ddr2 667 mhz ram ile takas yapmayı düşünürmüsün. saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: CrAzY_MoUsE

Hocam 160 gb codegen 2,5" harici disk + 512 mb ddr2 667 mhz ram ile takas yapmayı düşünürmüsün. saygılar

hocam teklif için teşekkürler takas düşünmüyorum
  • @manjimurai arkadaşa satılmıştır hayırlı uğurlu olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.