Şimdi Ara

**** SATILIK SAMSUNG 500 GB SATA II **** WESTERN DİGİTAL 250 GB SATA II

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Samsung 500 GB sata hdd ---- 85 TL

Western Digital 250 GB sata hdd ---- 40 TL

İkisini birden alana ---- 120TL

Pazarlık yok, fiyatların makul seviyede olduğunu biliyorum, özellikle ikisini bir alan için..

ürünlerin garantisine bakmadım ancak muhtemelen bitmiştir. garanti yok olarak sayın.. Her iki diskinde hiçbir sorunu yoktur, yüksek kapasiteli hdd

aldığım için bunlar boşa çıktı bende satıyorum
    .

YER : ANKARA

Ankarada elden teslim tercihimdir, kargoda vs sorun yaşamak istemem sonuçta hassas cihazlar bunlar.

iyi forumlar.

**** SATILIK  SAMSUNG 500 GB SATA II **** WESTERN DİGİTAL 250 GB SATA II

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 865pe -- 16 Ağustos 2012; 12:22:50 >

• Dikkat ediyorumda ANKARA' lı satıcılar şehir dışına pek ürün göndermiyor sebebini anlamak mümkün değil
    Hassas olsa ne olacak o HDD Tayvandan gelmiştir mutlaka siz şurdan şurayada göndermekte tereddüt ediyorsunuz, HDD yi baloncuklu naylon poşetle 2-3 kat sarıp küçük karton bir kutuya koyunca hiç bir şey olmaz
    Ben 250 GB lık HDD ye talibim ama görünen köy klavuz istemez.............
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamergungor2006

Dikkat ediyorumda ANKARA' lı satıcılar şehir dışına pek ürün göndermiyor sebebini anlamak mümkün değil
    Hassas olsa ne olacak o HDD Tayvandan gelmiştir mutlaka siz şurdan şurayada göndermekte tereddüt ediyorsunuz, HDD yi baloncuklu naylon poşetle 2-3 kat sarıp küçük karton bir kutuya koyunca hiç bir şey olmaz
    Ben 250 GB lık HDD ye talibim ama görünen köy klavuz istemez.............

Ankara tercih sebebidir dedim, ama başka yere kargo ile göndermem demedim, kaldıki ürünlerin garantileri bittiğinden garanti kapsamında değil o bakımdam daha titiz davranmak zorundayım, 500gb yi ilk aldığımda, burakın tayvan nı istanbuldan gelirken kargoda bozulduğu için 2 kez geri yolladım yenisi ile değişti, sütten ağzıyanan yoğurdu üfleyerek içer misali, HDD değilde başka bir oem parça olsa idi ankara öncelikli tercihimdir diye belirtme gereği dahi duymazdım, zira forumdan bir sürü ürün alıp sattım.

İyi forumlar.

• O kargo değil tayvandan dünyayı dolaşsa yine bozulmaz
    amma bizim türk kargocularin mintikasina girince işler değişiyor. Kendim bir kaç kez gördüm. Kargo yuklerlerken ve başlatırken.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm attım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.