Şimdi Ara

Satılık Samsung 32' FullHD Smart Led TV(satıldı])

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ürünün Tam Modeli UE32EH5300W'dür. 2.5 senedir sorunsuz kullanıyorum.Odam değiştiği ve koyacak yerim olmadığı için satıyorum.Çalışma süresi çok azdır (şampiyonlar gibi maçından şampiyonlar ligi maçına,bir de arada fifa oynamak için) Sürekli açık duran bir tv değildi kesinlikle.Garantisi bitmiştir.Kutusu bulunmadığı için Sadece Ankara/Batıkent metrosundan teslim edebilirim.Üründe hiçbir sıkıntı yoktur lütfen bir sorunu var mı tarzındaki mesajları yollamayınız.

Fiyat:Satıldı

İşime yarayacak pic parçaları ile takas olur=Mini-ITX lag 1150 anakart-8gb DDr3 ram 1600mhz-İntel LGA 1150 İ3 İşlemci, kasa vs vs.(altı üstü konuşulur)

149TL değerindeki Sunny At 14100 model mini uydu alıcısı ve askı aparatı yanında hediye olarak verilecektir:
    http://www.sanalpazar.com/Sunny-At-14100-Full-Hd-Mini-Uydu-Alici__isp3593741?gclid=CjwKEAjwg7yqBRCu5NmlgMm6i08SJADDEudZBeC3LqLi7D5Y-hWjbe5aXtPq4PGdwUJIpJbKSyTYOBoC4TXw_wcB

Satılık Samsung 32' FullHD Smart Led TV(satıldı]) Satılık Samsung 32' FullHD Smart Led TV(satıldı])
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John PHILIPS -- 14 Mayıs 2015; 23:39:17 >

• istanbul olsa alırdım
    iyi satışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • antepde olsa almıştım kargo yapamıyorsun sanırım
  • aslında kutusu olmasa da kargocularda uygun büyük kutular olabiliyor , takibimde olsun, yarın pm atacağım aksilik olmazsa
  • ayaklığı varmı hocam? ve kumanda
  • Kumanda var tabiki.ayakligida olmasi lazim bu gun bakicam.

• 2 gün önce mesaj atmıştım ama henüz dönmediniz telim sizde var saygılarımla ibrahim
  • hocam ayaklığı mevcutsa ben de talip olabilirim
  • PM
  • TV kaça satıldı acaba?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.