Şimdi Ara

SATILIK Samson Go Mic Portable USB Mikrofon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 SATILIK Samson Go Mic Portable USB Mikrofon
    Herkese merhabalar.
    Zamanında yayın için aldığım mikrofonu satıyorum. Uzun araştırmalar sonucu snowball ile samson arasında kalıp, samson un küçüklüğü, klips ile sabitlenmesi, taşınabilirliği ve her türlü mikrofon uzantısına hafifliği ve küçüklüğü sayesinde rahatça takılabilmesinden dolayı samson almıştım. Snowball ve türevi mikrofonları tercih etmeme sebebim masada rahatsız edecek derecede yer kaplaması ki bu beni rahatsız ediyor gözüme takılıyor ister istemez ve en nihayetinde de ikisinin de aynı işlevi yerine getirdiği sürece neden minimalist olan mikrofonu tercih etmeyeyim ki. Üstelik laptoplar da ya da herhangi bir yerde kullanmaya çok müsait. Amazon abd den alındı. Türkiyede bulamamıştım. Bu mikrofonu ekranıma sabitleyip öyle kullandım ve kullandığım süre boyunca da yerinden çıkarmadım. Ses kalitesinden memnunum. Birkaç modu var ama ben hep tek sabit modda kullandım. Diğerlerinin ne işe yaradığını hala bilmiyorum. Alacak kişi araştırıp o özelliklerinden de faydalanabilir. Ürünü amazondan almıştım ne zaman aldığımı hatırlamıyorum. Garantisi ve kutusu yoktur. Tak çalıştır şeklindedir. Kablosu ve kendisi gelecektir.

Fiyat konusuna gelince bugün snopy ve türev marka mikrofonlarının bile fiyatı ortada. Ben gayet uygun bir fiyat istiyorum o da garantisi kutusu vs yok 2. el diye ki takıp kullanılan bir mikrofon ne kadar 2.el olabilir o da size kalmış. o yüzden fiyat konusunda çok tartışmayacağım. Neticede premium ve işi ses olan bir markanın ürünü. Sıfırı 900-1300 TL.
    Ürünü Ankara içi elden diğer illere kargo şeklinde teslim edebilirim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 350 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• hocam ses örnekleri paylaşmanız mümkün mü?
  • Shade of Death kullanıcısına yanıt
    Tabii ki pm atıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Urun duruyor mu? Ankara'da ne taraftasiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: srenkenstein

Urun duruyor mu? Ankara'da ne taraftasiniz?
    Özel mesaj attım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.