Şimdi Ara

[SATILIK] Sadece Ankara İçi | Temiz MSI B450 Gaming Plus |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Sadece ANKARA İÇİ ELDEN SATILIKTIR. KARGO GET VS. SATIŞIM YOKTUR.

İletişim: PM veya sahibinden üzerinden.

Konuyu okuyunuz.

İlanın sahibinden linki (fotoğraflar için):https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-temiz-msi-b450-gaming-plus-882710661/detay/

Ürünü 2 sene önce Türkiye'den aldım. Faturası maalesef yoktur. Seri nosuna göre garantisi 19/07/2021 tarihinde bitiyor, MSI destekten bilgi aldım. Kutu içeriğinde garanti belgesi, arka plaka, kullanım kılavuzu, CD, verilen kartlar, M2 vidası, 2 adet (birisi çift tarafı düz diğeri bir tarafı düz bir tarafı açılı) sata kablosudur. Sticker kullanıldığı için yoktur. SADECE ANKARA İÇİ ELDEN SATIŞ.

Yakınlarımda deneyebileceğiniz bir dükkanınız vs. var ise deneyebilirsiniz, veya gerekli parçaları getirirseniz ve uygun bir priz vs. bulabilirseniz test edebilirsiniz.

Fiyat: SATILDI TL. Fiyatı muadillerine göre belirlemeye çalıştım. İletişim PM.

Teslimat: Eryaman Optimum AVM veya Dolphin AVM İş Bankası Şubesi. İş Bankası Eryaman Şube yazıldığında navigasyonda çıkmakta aynı şekilde Optimum AVM'de çıkmakta.

Not: Hangi BIOS sürümü kurulu hatırlamıyorum, ayın 22'sinde uygulamadan baktığımda BIOS: 1.70 AGESA COMBO-AM4 0.0.7.2 gösteriyordu. Ryzen 2600 ile kullanıyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDeviLofDark -- 14 Aralık 2020; 20:1:32 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.