Şimdi Ara

[SATILIK] Ryzen 7 2700 + B450 Anakart + Wraith Prism

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD / Intel #AMD AMD #Asus Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 [SATILIK] Ryzen 7 2700 + B450 Anakart + Wraith Prism

Elimde 2 tane sıfır i7 10700 mevcut. 1 tanesi satılık 1 tanesini ise kullanmayı planlıyorum. Bu nedenle şuan kullandığım işlemci anakart soğutucu 3'lüsünü satmak istiyorum.

• Ryzen 7 2700 full kulutu garantilidir ve orijinal RGB soğutucusu dahildir: **** TL İstediğim işlemci satıldığından şuanlık satıştan çekiyorum.

• ASUS B450 TUF PRO Gaming ATX anakart full kutulu 1.5 yıl garantili: *** TL İstediğim işlemci satıldığından şuanlık satıştan çekiyorum.

• Wraith Prism RGB Ryzen 3900x çıkması soğutucu kutusu aparatları mevcut: 300 TL

Anakart işlemci ikilisini almak isteyen ikisi için fiyat düz **** TL'dir ekstra Wraith Prisim'i +*** şekilinde toplam **** TL pazarlıksız şekilde satıyorum. Ayrı ayrı satış vardır ama pazarlık semboliktir fazla indirim yapamam. Sisteme takılı aktif olarak kullanıyorum ekstra fotoğraf veya test isteyene atabilirim. Hepsi sıfır ayarında hatasızdır. 350 TL'ye aldığım Thermal Grizzly Kryonaut 5.5g macun sürülüdür yani toplu alana temizlemeden gönderirim bu macunu kullanırsınız. İşlemci oyunlarda bu şekilde 50 dereceyi geçmiyor. Yükte ise maksimum 60 dereceyi gördüm.

[SATILIK] Ryzen 7 2700 + B450 Anakart + Wraith Prism

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• hocam ne zaman alındılar onlarıda yazarsan iyi olurdu.

• Elinizde ram mevcut mu hocam ?

• İşlemci ve anakartı almak istediklerim satıldığından şimdilik satıştan çekiyorum. Wraith Prism soğutucu hala satılıktır ufak indirim yaparım ciddi alıcılara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LiLDifferent kullanıcısına yanıt

maalesef şuan yok.

• Elimde depodan bulduğum sıfır FSP Scythe Fuma 2 soğutucu var 650 TL fatura fiyatı var şuanki fiyatları 700 üzeri 600 TL'ye pazarlıksız bırakırım almak isteyene.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.