Şimdi Ara

Satıldı ! Ryzen 7 1800x

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD #AM4 AMD / Intel #AMD İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Satıldı ! Ryzen 7 1800x
    Ryzen 7 1800x işlemcimi daha üst bir işlemci aldığımdan dolayı satıyorum . 1080 ti ekran kartı ve 3200 mhz ram ler ile oc yapmadan ( zaten pek gerek yok ) sıvı soğutma ile kullanmaktayım.
    İşlemcide herhangi bir problem bulunmamaktadır . alıcak arkadaşa hayırlı olsun
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1100 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir, Karşıyaka Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 750 tl

• Son oluru nedir üstad

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • budur hocam

• İSTANBUL ICI ELDEN ALABILECEGIMIZ Bİ YER VARMI YADA GET İLE SATMA SANSINIZ
  • malesef izmir içi bir tanıdıgınız varsa ona elden teslim edebilirim.

• Kendisiyle 10 dk dır görüşüyoruz. Pazar günü yazdığımda işlemcim salı günü gelecek dönüş yaparım dedi numaranızı kaydettim dedi dönmedi. İşlerim yeni bitti dedi. Tamam olabilir dedim ankara içi tanıdık sordum yok diyince izmirde nerde oturduğunu sordum ve arkadaşlarımın çıkabilme duruma göre elden aldırabileceğimi belirttim. 2 dk geçmeden bir arkadaş havale yaptı kusura bakma yarın kargolayacağım dedi. Dikkat ediniz.

• Fiyat 750 TL den 1100 TL ye çekilmiş.

• ürün yaklaşık 4 gündür forumda yaklaşık 15 arkadaş iletişime geçti. hepsiyle nezaket gereği konuştum ve salı günü aldığımın işlemcinin geleceğini söyledim. bugün itibariyle işlemcim geldi. Ve bana yazan arkadaşlar (yaklaşık 15 kişi ) hepsine bir ürünü satamıcağıma göre doğal olarak aralarından ödeme işlemini en rahat gerçekleştireceğim ve gerçekten ihtiyacı olduğunu kullanıcağını düşündüğüm Mamiyette adlı arkadaşa ürünü sattım . yarın kargoya vereceğim ilgi için teşekkürler.

• onayli O kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.