Şimdi Ara

SATILIK RYZEN 5 3600 İŞLEMCİ (2 AYLIK)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Faturalı, kutulu, stok fanı hiç kullanılmamış (sistemi kurar kurmaz sıvı soğutucu kullandığım için) 2 aylık işlemcim satılıktır.

Önce havale/eft sonra kargo şeklinde satıyorum. Referans isteyenler için referanslı hesaptan alışverişi yapabiliriz.

Ürünü Bursa'dan satıyorum. Gelip evimde test edip alabilirsiniz. Test için gün içinde saat 15'ten sonra müsaidim. Şehir dışı için İstanbul Anadolu yakasına da gönderebilirim. Buradan da arkadaşım aracılığıyla teslimat yapabilirim. İstanbul için kesinlikle kapora ödemelisiniz. Sonuçta çalışan sistemden çıkarıp satıyorum işlemciyi. Daha önce benzer alışverişlerde mağdur edildim. 30-40 TL de olsa kapora göndermelisiniz.

Kargo alıcıya aittir.

Elimde 2 adet işlemci mevcut.

FİYAT: 1150 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhKARACAN -- 13 Haziran 2020; 17:28:52 >

• pm
  • takip
  • Güvenilir satıcı, hayırlı satışlar.
  • 1600 aramaktan 3600 hiç bakmamıştım, şimdi 3609 bakıyorum dün İstanbul'dan döndüm ilanı geç gördüm :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlan güncel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SATILDI

• İkisidemi satildi

• quote:

Orijinalden alıntı: dekmanci

İkisidemi satildi
    Evet, ikisi de.

• Satan ve alan arkadaşlara hayırlı olsun güle güle kullansınlar sizde güle güle harcayın

• quote:

Orijinalden alıntı: dekmanci

Satan ve alan arkadaşlara hayırlı olsun güle güle kullansınlar sizde güle güle harcayın
    Nezaketiniz için teşekkür ederim. İstediğiniz ürünü istediğiniz fiyata bulmanız dileğimle. İyi alışverişler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.