Şimdi Ara

SİLİNEBİLİR - SATILIK RYZEN 5 1600X/FİYAT GÜNCELLENDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
1.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD #Diğer AMD / Intel #AMD İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 SİLİNEBİLİR - SATILIK RYZEN 5 1600X/FİYAT GÜNCELLENDİ
    Kasım 2018'de forumdan bir arkadaştan satın aldığım Ryzen 5 1600x'i yeni bir işlemci almak için satmak istiyorum.

İşlemci amazon.com'dan alınmış, faturası var. Bildiğiniz üzere 1600x'in soğutucusu yok. Alan arkadaş için hatırlatmak istedim.

Kasım 2018'den beri Arctic Freezer 33 kule tipi soğutucu ile sorunsuz olarak kullanıyorum. Hiç overclok yapmadım, denemedim. Eskiden GTX 1060 6GB, şimdi ise RX570 ile kullandığım için ihtiyaç duymadım açıkçası. Sistemimde şu an kullanmaktayım.

Uşak'ta ve İzmir'de elden teslim edebilirim. Şehir dışına ise önce havale, sonra kargo şeklinde gönderebilirim.

GÜNCELLEME: Arkadaşlar, ilanı koyduğumda alacağım işlemci 1100 lira civarlarındaydı, şimdi ise 1500 lira civarlarında geziyor. Bu yüzden satmaktan vazgeçtim. Dolayısıyla uzun zamandır güncellemiyordum. Yazan arkadaşlar var, kusura bakmayın. Bu zamanda bu fiyata satmayıp kullanmaya devam etme kararı aldım. İyi alışverişler.

SİLİNEBİLİR - SATILIK RYZEN 5 1600X/FİYAT GÜNCELLENDİ
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 600 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir, Buca Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• fiyat takip
  • fiyat takip
  • soğutucusu ile birliktemi ?
  • olmecass O kullanıcısına yanıt
    "Bildiğiniz üzere 1600x'in soğutucusu yok. Alan arkadaş için hatırlatmak istedim."
  • Halen mevcut mu 500 tl verebilirm hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yunusemrm kullanıcısına yanıt
    Mevcut hocam, ancak maalesef 500 lira düşünmüyorum. Son fiyatım bu.
  • Köl Tigin K kullanıcısına yanıt
    Düşünürseniz bana yazın hocam kesin aliciyim

• 600tl bütçem var ve kargo için en az 50 TL ödemem gerekecek 550 yapın ve PTT ödeme şartlı gönderi yapın anlaşalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel ise PM atarmısınız

• @ Tensa Zangetsu @ kullanıcısına yanıt
    PTT şube gönderisi ile 10 liraya gidiyor hocam, ne 50 lirasından bahsediyorsunuz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.