Şimdi Ara

SATILDI RX 570 SAPPHİRE PULSE ITX 4G G5 EKRAN KARTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 SATILDI RX 570 SAPPHİRE PULSE ITX 4G G5 EKRAN KARTI

Ürünün linki:https://www.sapphiretech.com/en/consumer/pulse-rx-570-itx-4g-g5

1080p'de her oyunu en yuksek veya orta ayarlarda açar.Ürünü halihazırda sıkıntısız kullandığım bilgisayarımdan çıkardım.Ders yoğunluğumdan dolayı oyun oynayamıyorum ve laptopa ihtiyacım var, sistemimde apu işlemci olduğu için artık ekran kartına ihtiyacım kalmadı bu sebeplerden satıyorum.Kutusu eksiksizdir.

Kartı 22.02.2019 tarihinde satın aldım yani yaklaşık iki buçuk ay önce garantisi bitti.Mining yapılmadı.Tamir vb. işlem görmedi.Ekran kartını kullandığım sürenin yarısından fazlasında günlük işler için(internette gezinmek, okul işleri gibi ekran kartını yormayan, fanını bile çalıştırmayan işler) kalan sürede ise Cs:go, Apex Legends, BDO gibi online oyunları en düşük ayarlarda düşük çözünürlükte(eski kare monitörüm var) oynamak için kullandım.Yani kartı yormadım. 

Yüklediğim fotoğraftada gözüktüğü gibi 20 dakikalık stres testinde tam yük altında yaklaşık %39-40 fan hızı ile 70 71 derecede sabit kalabilmektedir.Ekran kartını aldığım gün kasama taktım ve daha çıkarmadım, ortalama 2 ayda bir fön makinesi ile tozunu aldım, temiz, titiz ve yormadan kullandım.

Fiyatı için lütfen yorum yapmayın fiyatların sorumlusu ben değilim.Benim almak istediğim laptopta bu düzeyde arttı laptop almasam tekrar ekran kartı almak istesem ben de bu fiyatlardan satın almak zorunda kalacam.

Trabzon içi elden alışveriş önceliğimdir,isteyen olursa önce ücret sonra kargo şeklinde de alışverişi tamamlayabiliriz.

FİYATI KARGO DAHİL 2400TL.ALICI ÖDEMELİ KARGO KABUL EDERSENİZ VEYA İLÇEME GELEBİLİRSENİZ 2350 TL OLARAK ALIŞVERİŞİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRİZ.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 2400 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Trabzon Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• Bu fiyatlara sıfır 1650 satanlar var. Hem de DDR 6 bellekli model.

Nasıl oluyor da ikinci el , tek fanlı 4 gb 570 bu fiyat oluyor ?

Merak ediyorum sadece. Piyasa yükseldi ama o kadar da değil.

• Forumda fena bir şekilde kime ne tutturursam politikası var. Sahibinden bile cazip hale geldi buradan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam valla internetten bakınca 1650'ler 3300'den başlıyo.

DDR6 bellek kullanıyo olabilir benimde elimde 1650 yok kendim karşılaştıramam ama youtube testlerinde RX 570 ile ya kafa kafayalar ya da RX 570 önde.

Fotoğraflarda stres testi sonucunu paylaştım 70 derece ekran kartı için iyi bir değer tek fan olmasının bir dezavantajını göremedim ben. Zaten stres testi sonucu bu oyunlarda hiç bu kadar ısınmıyo. Tabi 2 fan olması bir avantajdır ama rx 570 çok ısınan bir ekran kartı değil.

Fiyatı revize ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meqlotkobo -- 13 Mayıs 2021; 0:21:13 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.