Şimdi Ara

SATILIK / TAKASLIK -- RTX 4090 Rog Strix OC --- RTX 3080 Tİ Aorus Master -- İNDİRİM !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
4
Favori
891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 SATILIK / TAKASLIK -- RTX 4090 Rog Strix OC --- RTX 3080 Tİ Aorus Master -- İNDİRİM !!

Cihazı bir hafta kadar önce 88 bin TL ye sıfır olarak hepsiburada dan aldım . Yaklaşık 1 gün kadar kullandım sonrasında laptop a geçmeye karar verdim. Takas sadece 4080 li kafama yatan laptoplar veya rog 4080 , 4080 super , 4070 ti super ile olur.

Sıfır niyetine fakat sıfırından daha ucuz..

Fiyat : 79.500 > 75.500 > 75.000 TL

Kargo ücreti : 91 TL

SATILIK / TAKASLIK --  RTX 4090 Rog Strix OC  ---  RTX 3080 Tİ Aorus Master -- İNDİRİM !!

SATILIK / TAKASLIK --  RTX 4090 Rog Strix OC  ---  RTX 3080 Tİ Aorus Master -- İNDİRİM !!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cihaz fotolarda görüldüğü gibi temizdir herhangi bir sorunu yoktur . Kart buz gibi çalışan en kaslı modeldir diyebilirim her parçası ledleri LCD ekranı vs aktiftir sorunsuzdur. Alan arkadaşı üzmeyecek bir cihaz sadece iç kutu mevcut onunla göndereceğim . Ekran kartı tutucu ile birlikte de satabilirim . Tutucuyu aliexpress üzerinden aldım ARGB dir ve LCD Ekrana sahiptir istediğiniz resmi koyabilir üzerine istediğiniz değerleri verileri grafikleri ekleyebilirsiniz anlık olarak her şeyi takip etmenize olanak tanır.

3080 Tİ Fiyat : 17.750 > 17.000 > 16.500 > 16.000 TL

Ekran kartı tutucu Fiyat : 1.750 TL

2 si birlikte fiyat : 17.500 TL

Kargo ücreti : 91 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 75000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Bursa Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Revoir kullanıcısına yanıt
    iyi satışlar. taşıyıcının tam adı yada linki var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ecrasniann kullanıcısına yanıt

Saolun hocam buyurun buradan aldım vergi dahil 2.200- 2.300 civarına gelmişti .

SATILIK / TAKASLIK --  RTX 4090 Rog Strix OC  ---  RTX 3080 Tİ Aorus Master -- İNDİRİM !!aliexpress.com
    1760.17TRY 25% OFF|PC oyun kabine için 2.4 inç ekran dikey GPU braketi, LED monitör ekranı dekoratif tutucu, grafik kartı braketi 5V ARGB|Fanlar ve Soğutma| - AliExpress
    https://tr.aliexpress.com/item/1005003566509346.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.10.4c6c3d12QbsfEq&gatewayAdapt=glo2tur
  • Merhaba zotac 4070 Ti + nakit düşünür müsünüz*

• geezers00101 G kullanıcısına yanıt

Merhaba sadece rog ile takas düşünüyorum hocam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.