Şimdi Ara

satılık rt205 satılmıştır teşekkürler.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
5.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • satılık airties rt205 kablosuz modem satılmıştır teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daywallker -- 14 Eylül 2010; 22:47:47 >

• pm
  • PMPM
  • hayırlı satışlar güzel ürünler, sağlam satıcı

arkadaşa kefilim geçen gün kingston 2*2 ddr2 aldım çok teşekkürler
  • hayırlı olsun iyi günlerde kullanın
  • 2*2 4 GB 1066 OCZ REAPER RAM ALDIM KARDEŞİMDEN. ÖZENLİ VE İLGİLİ Bİ ARKADAŞIMIZ. METECİM GÜZEL ÜRÜNLER İYİ GÜNLERDE SATMAN DİLEĞİYLE...
  • quote:

Orijinalden alıntı: limonlusoda

2*2 4 GB 1066 OCZ REAPER RAM ALDIM KARDEŞİMDEN. ÖZENLİ VE İLGİLİ Bİ ARKADAŞIMIZ. METECİM GÜZEL ÜRÜNLER İYİ GÜNLERDE SATMAN DİLEĞİYLE...

teşekkürler abi hayırlı olsun güle güle kullan
  • güzel ürünler,hayırlı satışlar vede bir adet pm
  • pm
  • İşte bir ürün satarken neler yazılması gerektiğine dair örnek bir ilan. Dostum ne satarsan sat ya da fiyatı ne olursa olsun. Önemli olan sizin yaptığınız gibi düzgün türkçe ile ve nazikçe istediğini anlatabilmektir. Keşke forum yöneticileri "örnek ikinci el ilan taslağı" olarak bu ilanı koysalar. Bazı arkadaşlar da bakıp örnek alsalar. İlanı kirlettiysem özür dilerim. Bu yorumu yazma mecburiyeti hissettim.
    Hayırlı satışlar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elophidae

İşte bir ürün satarken neler yazılması gerektiğine dair örnek bir ilan. Dostum ne satarsan sat ya da fiyatı ne olursa olsun. Önemli olan sizin yaptığınız gibi düzgün türkçe ile ve nazikçe istediğini anlatabilmektir. Keşke forum yöneticileri "örnek ikinci el ilan taslağı" olarak bu ilanı koysalar. Bazı arkadaşlar da bakıp örnek alsalar. İlanı kirlettiysem özür dilerim. Bu yorumu yazma mecburiyeti hissettim.
    Hayırlı satışlar dilerim.

estafurullah yukardada dediğim gibi her türlü yorumu saygı çerçevesi içinde yapabilirsiniz teşekkür ederim
  • ya dostum amacım kesinlikle ilan kirletmek falan değil ama crucial red led ler pahalı değil mi ya 250 lira

hayır şundan soruyorum aynı ramlardan kullanıyorum o kadar ediyorsa satim gitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharapnell

ya dostum amacım kesinlikle ilan kirletmek falan değil ama crucial red led ler pahalı değil mi ya 250 lira

hayır şundan soruyorum aynı ramlardan kullanıyorum o kadar ediyorsa satim gitsin

valla dostum bak kendimce şöyle açıklayım ramleri bulmak zor bunu geç hakkaten manyak ramler ve benimde satasım pek yok ama 250 tl ye neden olmasın
    kaldıki 2*2 ler 180-190 civarına zaten satılıyo cruciallarında bi farkı olsun dimi açıklayıcı olabildiysem ne ala benim için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daywallker -- 20 Ocak 2010; 20:45:53 >

• hakkaten ya bendemi satsam ne yapsam :):)

neyse du bakalım bi ddr 3 e dönersek süper olacak ;)

hayırlı satışlar kardeşiim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharapnell

hakkaten ya bendemi satsam ne yapsam :):)

neyse du bakalım bi ddr 3 e dönersek süper olacak ;)

hayırlı satışlar kardeşiim

teşekkür ederim iyi günler
  • güzel fiyatlar güvenilir satıcı hayırlı satışlar kardeş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulermemed

güzel fiyatlar güvenilir satıcı hayırlı satışlar kardeş.

teşekkürler
  • Bu ram fiyatları almış başını gitmiş, üstelik sadece 2. el de
    Sıfır kingston hyperx 4gb 1066;
    http://www.incehesap.com/kingston_4_gb_cl5-553-7832.html nakit fiyatı 185tl
    Sıfır a-data 4gb 1066;
    http://www.exa.com.tr/adata/bellekler/adata_4-326-6041.html nakit fiyatı 193tl

Yorum yapmak istemiyorum ama hep bu rakamlara satılıyor denilmiş, nerde satılıyor bizde satalım bu rakamlara, forumda 2-3 kişinin ilanı var diye bu rakamlardan satılıyor demek hoş olmamış, o ilanları açanlar da haftalardır bekliyolar, dominatörlere 190tl istemişsiniz, madem satılan rakamlar söylenecek 165tl ye fanıyla beraber ilanı vardı, hepsini geçtim sen kendine alacak olsan sıfır a-data ramler dururken 2. el XMS2 gibi bir ram almak ister misin, yorum yazanlar da neye dayanarak yazıyo anlamıyorum biraz gerçekçi olalım ayıptır hakkaten

• quote:

Orijinalden alıntı: mBenJi

Bu ram fiyatları almış başını gitmiş, üstelik sadece 2. el de
    Sıfır a-data 4gb 1066;

Yorum yapmak istemiyorum ama hep bu rakamlara satılıyor denilmiş, nerde satılıyor bizde satalım bu rakamlara, forumda 2-3 kişinin ilanı var diye bu rakamlardan satılıyor demek hoş olmamış, o ilanları açanlar da haftalardır bekliyolar, dominatörlere 190tl istemişsiniz, madem satılan rakamlar söylenecek 165tl ye fanıyla beraber ilanı vardı, hepsini geçtim sen kendine alacak olsan sıfır a-data ramler dururken 2. el XMS2 gibi bir ram almak ister misin, yorum yazanlar da neye dayanarak yazıyo anlamıyorum biraz gerçekçi olalım ayıptır hakkaten

+1
    fiyat konusunda yorum yapmak serbest demiş
    bende ddr2 ram'lerin ve ekran kartlarının fiyatımı çok gördüm
    fx5500 45 lira?

• quote:

Orijinalden alıntı: mBenJi

Bu ram fiyatları almış başını gitmiş, üstelik sadece 2. el de
    Sıfır a-data 4gb 1066;

dostum isteyen istediği fiyata satar mantığına ne oldu peki ?? ben zorlamıyorum insanları acelem yok sakin sakin satarım ayrıca niye corsair ve a-data kıyaslaması yapıyoruzki.. bu arada genel olarak pazarlığa açık bi insanım ama abartmadıkça( misal 200 tl denmiş bişeye gidip 100 teklif edilmesi iyi bişii değil)... verdiğin linklere ve bilgilere teşekkürler insaların aklında daha çok seçenek olmuş olur iyi günler dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daywallker -- 24 Ocak 2010; 23:53:54 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.